„Středeční jednání žádný výsledek nepřineslo. Vyčerpali jsme už všechny možnosti,“ shrnul schůzku představitelů hokejového klubu Junior s místostarostou Mělníka Koudelkou prezident HC Martin Kylar.

Právě finanční podpora města byla podle předchozích vyjádření z klubu poslední možností, jak udržet v Mělníku druholigovou soutěž. Její konec oznámilo vedení Junioru hráčům toto pondělí. Po odstoupení řady sponzorů a výpadku například příspěvku od Středočeského kraje totiž v klubové pokladně chybějí peníze na pokrytí celého ročníku náročné soutěže.

Mělničtí příznivci ještě netrpělivě vzhlíží k příštímu týdnu. Na čtvrtek totiž bylo svoláno mimořádné zasedání městského zastupitelstva. Představitelé oddílu už ale víru ztrácejí.

„Příští týden se spolu s Vráťou Davidem ještě jednou sejdeme se zástupci města, ale to už je spíše jen takový záchvěv. Mimořádné zastupitelstvo bylo svoláno na žádost obyvatel Pšovky a má na programu jediný bod, a to příjezd k přístavišti. O hokeji se na něm jednat nebude,“ dodal Martin Kylar.

(jah, lk)