Všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení zde budou mít jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Akci v rámci Týdne hokeje pořádají HC Junior Mělník ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje vůbec poprvé.

Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě navíc s sebou domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku od čtyř do osmi let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice, postačí i lyžařská helma a rukavice.

V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou.

Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Jiřího Krejsu (608 233 340) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo v prostoru zimního stadionu v Mělníku.
Více informací na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.