Rekordní návštěva se dočkala gólu v čase 44:29. Útočník hostů Švejda při jednom ze svých nájezdů vystřelil od modré a překvapil brankáře Řezníčka. Poměrně laciná branka Buldoky ještě více nabudila a do hostujícího gólmana, kterého důkladně rozchytávali od úvodního buly, bušili ze všech stran. Hermann měl ovšem svůj den a stal se pro domácí střelce nakonec nepřekonatelným štítem.

V 55. minutě se svěřencům trenéra Chabady a asistenta Vočadla, hnaným fantastickými diváky, téměř povedlo vyrovnat, jenže hlavní sudí odpískal úmyslné posunutí branky hostí bránícím hráčem. Následující přesilovka vytoužené vyrovnání nepřinesla. Stejně jako závěrečné odvolání brankáře.

Domácí tak mohou mrzet nevyužité šance za bezbrankového stavu, kdy nedotáhli ani několik slibných akcí včetně dvou přesilovek pět na tři a jedné pětiminutové. To když to v úvodní třetině, kdy favorit tahal za kratší konec, přehnal před svým brankářem s tvrdostí obránce hostí Tvrdík a zápas pro něj skončil předčasně.

I přes nakonec nepříznivý výsledek nebraly oslavné chorály, skandování a děkovačka hráčů po závěrečném hvizdu konce. Trenér Martin Chabada převzal od fanoušků dres a plechovou ceduli s nápisem „Stadion Martina Chabady". Pak se ledová plocha na hodinu otevřela všem fanouškům a dětem, živě zahrála neratovická U2 revival kapela Zoo2. Už nyní se v Neratovicích nemohou dočkat startu nové sezony…

Buldoci Neratovice – Sršni K. Hora 0:1
Třetiny: 0:0, 0:0, 0:1.
Branka: 45. Švejda (Rudolfský). Rozhodčí: Čáp – Stejskal, Vilímec. Vyloučení: 5:8, navíc J. Tvrdík II. (KH) 5 min. + do konce utkání. Bez využití. Diváci: 700.

(dk, lk)