Jako první na ně čekal soupeř z krajské ligy a to přímo soused z tabulky HC Mělník.

Systém turnaje byl takový, že hrál každý tým s každým a pouze dvakrát dvanáct minut čistého času. Kralupy zvítězily nad Mělníkem 3:1.

Dalším soupeřem byl pro Kralupy neznámý HC Klášterec nad Ohří a přestože to byl nakonec vítěz turnaje, sehráli spolu velmi kvalitní utkání s remízou na konci 2:2. „Ve třetím duelu nás čekali obávaní Rytíři HC Kladno. Byli to hráči, které kdysi vedl dnešní trenér Kralup, Milan Ruchař. Zápas jsme zvládli na výbornou a po přesvědčivém výkonu jsme vyhráli 4:1. Po tomto utkání jsme se pavoukem turnaje proplétali na první místo, ale čekal nás poslední zápas s domácím HC Rakovník," vysvětlil asistent trenéra kralupských hokejistů Emil Kašák.

Jedinou možností, jak udržet první místo bylo porazit domácí z Rakovníka. „Bohužel nám asi došly síly a trochu jsme i podcenili soupeře. S místním celkem jsme poprvé v turnaji prohráli 3:1," řekl Kašák.

Kralupští skončili na krásném druhém místě. „Nutno dodat, že to byl celkově jeden z našich nejlepších výkonů v celé této sezoně. Kluci po celou dobu turnaje drželi pospolu a podali výborný kompaktní výkon. Za celý průběh turnaje si naši borci zaslouží pochvalu a odměnou jim kromě medailí, byl i aplaus a skvělý fan klub našich rodičů," dodal asistent.