Nováček krajské ligy přijel do Mělníka s hodně mladým týmem. Polovinu kádru tvořili hráči, kteří ještě před rokem působili v dnes již neexistující lize juniorů, a to také bylo na ledě vidět od prvních minut. 

Jako první se mezi střelce zapsal v polovině první třetiny Jan Vernek, když z mezikruží propálil Jelínka. Na další gól si muselo přes tři sta fanoušků počkat až do druhé třetiny a znovu se o něj postaral střelou do šibenice Jan Vernek. Ten tak se svým útokem potvrdil, že má výtečnou formu.

Už na 3:0 zvyšoval v oslabení Martin Příhoda a před druhou přestávkou dal čtvrtý gól Mělníka do odkryté klece Valda. V poslední dvacetiminutovce navíc potěšil nadšené fanoušky další přísun branek – dvakrát mířil do černého Tomáš Havel a sedmou brankou uzavřel superpředstavení Michael Krejsa.

Junior Sršňům zkrátka nedal šanci a došel si s klidem pro další triumf. A nebýt brankáře Jelínka, odjeli by hosté od soutoku s mnohem větším výpraskem. O tom svědčí i fakt, že byl kutnohorský brankář zvolen hráčem utkání.

Junior Mělník - Sršní Kutná Hora 7:0 (1:0, 3:0, 3:0). Branky a nahrávky: 7. Vernek (Novotný), 23. Vernek (Litera), 35. Příhoda (T. Havel, Cafourek), 36. Valda (Chvátal), 45. Příhoda (T. Havel), 47. T. Havel (Šubrt), 49. Krejsa (Cicvárek, Chvátal). Rozhodčí: Macháč – Holec, Rudolph. Vyloučení: 1:3, bez využití. Diváci: 340.

Mělník: Vokurka (Fiala) – Prejza, Drábek, Chvátal, Cicvárek, Kubica, Cafourek, Krejsa, T. Havel, D. Havel, Příhoda, Valda, Šubrt, Litera, Šícha, Vernek, Novotný.