Jak se vám hodnotí první čtvrtfinále? Porážka je hodně nečekaná…
Do zápasu jsme vstoupili dobře, soupeř byl několikrát pod tlakem, bohužel se nám nepodařilo využít několik přesilovek. A pak jsme při jedné špatně vystřídali a soupeř otevřel skóre. Slaný trefa nakopla a od té doby nám bylo vyrovnaným celkem. Prodloužení pak zvládlo lépe, i když si myslím, že odpískaný faul byl v nastavení hodně diskutabilní. Nelze se ovšem na rozhodčího vymlouvat, teď už s tím nic neuděláme. 

V čem byl největší problém? 
Makali jsme na sto procent, to klukům nemohu upřít. Slanému jsme ale darovali vlastními chybami tři góly. Také asi hrála roli trocha nervozity. Přeci jen jde o play off.

Překvapil vás něčím soupeř?
Už před zápasem jsem říkal, že jde o kvalitní tým. Slaný má spoustu kvalitních hráčů, Vlček hrál například extraligu. Navíc jim výborně zachytal brankář. Šlo o vyrovnané utkání a vyhrál šťastnější.

Co jste hráčům po zápase řekl?
Ať porážku hodí za hlavu, protože odehráli dobrý zápas. V tak krátké době nelze koukat hlavou dolů a uděláme vše pro to, abychom sérii dotáhli zpět do Mělníka. Jsme mentálně silný mančaft a zvládneme to. Čeká nás těžký boj ve Slaném, a abychom uspěli, musíme přidat na agresivitě a nesmíme dělat chyby, které jsme včera udělali.