Domácímu Junioru se nad očekávání vydařila první třetina. Už po jedenácti minutách vedl po pěkných akcích třígólovým rozdílem a vše vypadalo na jasné vítězství. Domácí v této chvílích soupeře jasně přehrávali ve všech směrech.

Trenéři o první přestávce kladli hráčům na srdce sílu soupeře a varovali je před možným podceněním. Bohužel jejich slova vyzněla do prázdna. Kombinační hra z první třetiny se rozdrobila do řady individuálních akcí a navíc hráči propadali i v obranné činnosti. A to byla voda na mlýn zkušeným hostům, kteří toho dokázali využít ke zkorigování výsledku.

Kdo si myslel, že to bylo pro domácí dostatečné varování a v posledním dějství opět naváží na výkon z první třetiny, se krutě mýlil. Hosté už byli na koni a šest minut před koncem třetí třetiny dokonce vyrovnali. Naštěstí pro domácí, je v této části hry podržel svým výkonem, už téměř tradičně gólman Vokurka. Štěstí se k domácím přiklonilo ve druhé minutě prodloužení. Po individuální akci Urbana a chybách v obranné činností Baníku se domácí přece jen dočkali vítězství – byť jen dvoubodového.

Branky: 9. Pešek (Urban), 9. Pešek (Kalivoda), 11. Kalivoda (Kala, Vach), 62. Urban (Cafourek) – 28. Kukla (Veverka), 31. Formánek (Jor), 54. Dobřemysl (Soukup, Mudra). Rozhodčí: Stach – Ledinský, Sekula. Třetiny: 3:0, 0:2, 0:1 – 1:0.
Junior: Vokurka (Houdek) – Krejčí, Pešek, M. Kala, Cafourek, Mařík, Dobiáš - Kalivoda, R. Kala, Buriánek – Příhoda, Urban, Vach - Bříška, David, Chochola (Pekárek, Nosek, Stinka).