Utkání dvou vedoucích týmů Kutné Hory a Velkých Popovic sice mělo být lahůdkou, ale to trvalo jen v první třetině, kdy se Velké Popovice dostaly z trestného střílení do vedení. Od druhé části zápas už měli domácí Sršni zápas zcela v moci a Popovicím sázeli jeden gól za druhý, Vítězstvím si tak Kutná Hora vytvořila už sedmibodový náskok.

Domácím se v 10. kole vůbec dařilo. Ze šesti zápasů neztratili ani bod. Rakovník se vítězstvím s posledními Kralupy dotáhl bodově na Velké Popovice a uspěly i Králův Dvůr, Příbram i Jesenice. Nejvíce gólů nastřílelo Slaný Vlašimi, ale rovněž až po zlepšeném výkonu od druhé části zápasu.

UHK Lev Slaný – So. Vlašim 9:3
Šelicha 3, Hybš 3, Průcha, Pavlík, Frolík – Vostřák 2, Matějka. Vyloučení: 13:17. Třetiny: 2:2, 4:0, 3:1.

HC Rakovník – HK Kralupy 5:0
Douda 2, Kunrt, Banič, Vobr. Rozhodčí: Hornáček – Lukavský, Větrovský. Vyloučení: 7:9. Využití: 1:0. Třetiny: 0:0, 4:0, 1:1.

HC Příbram – Ml. Boleslav B 8:4
Peterka 2, Valášek 2, Hájek 2, Mikeska, Bauer – Kolner, Hart, Rudzan, Kristel. Rozhodčí: Doubek – Hrčka, Beneš. Vyloučení: 14:19. Využití: 1:1. Třetiny: 4:0, 2:0, 2:4.

St. K. Hora – Sj. V. Popovice 8:2
Jančařík 2, Langhans 2, Bláha 2, Florian, Prachař – Němeček, Bílek. Rozhodčí: Novák – Mrázek, Pacovský. Vyloučení: 4:10. Využití: 3:1. Třetiny: 1:2, 3:0, 4:0.

HC Jesenice – HC Žabonosy 7:4
Čermák 2, Ibl 2, Štíbr, Pešta, Martin Borovička – Honz ml. 2, Král, Holoubek. Rozhodčí: Pokorný – Štechmüller, Šedina. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:0. Třetiny: 0:1, 4:1, 3:2.

HK Kr. Dvůr – HC Zlonice 7:1
Pichlík 3, Mareš 2, Fodor, Landa – Palivec. Rozhodčí: Jecelín – Záhora, Holec. Vyloučení: 9:13. Využití: 3:0. Oslabení: 1:0. Třetiny: 3:0, 3:0, 1:1.

1. Kutná Hora 10 9 0 0 1 73:20 27
2. V. Popovice 10 6 1 0 3 46:30 20
3. Rakovník 10 6 1 0 3 44:30 20
4. Králův Dvůr 10 5 1 1 3 36:40 18
5. HCPříbram 9 5 0 0 4 44:38 15
6. Jesenice 10 5 0 0 5 37:41 15
7. Ml. BoleslavB 9 3 2 1 3 33:37 14
8. Žabonosy 10 4 0 1 5 34:40 13