Utkání přitom nezačalo pro domácí dobře. Hned z první vážnější akce se v nájezdu dva na jednoho prosadil do odkryté branky Suchý. O vyrovnání se postaral Frey dorážkou na brankovišti. O dvě minuty později poslal celek Zlonic naposledy v utkání do vedení Fiala povedenou střelou na lapačku, která Krestovi propadla až do branky.

Radost hostů z vedení vydržela minutu. To se Hanousek kličkou ve středním pásmu zbavil obránce, v nájezdu dva na jednoho vzal zakončení na sebe a propálil zlonického brankáře – 2:2.

Druhá třetina pokračovala podobným scénářem. Kralupští útočili, soupeř čekal na chyby a tvrdou hrou se je snažil rozhodit. To mělo za následek i častá vyloučení a v jedné z přesilových her tečoval střelu od modré Hošek – 3:2. Hned nato hosté dopřáli přesilovku pět na tři. Po dlouhém obléhání a závaru před brankou využil nabídnutou výhodu matador Plýhal. Hosté se nevzdávali, a když se i jim povedlo využít dvojnásobnou přesilovku, bylo to zase jen o gól. Vyrovnání na 4:4 pak zařídil Lacina, který v dalším brejku nedal „Mourovi" šanci střelou do víka.

Rozhodnutí tak musela přinést až třetí třetina. Osm minut před koncem ho na sebe vzal probuzený střelec Martin Hořák. Nejprve střílenou přihrávkou hledal před brankou Šaršeho, ten sice nedosáhl, ale puk překvapivě skončil až v síti. O minutu později střelou pod víko zvýšil na 6:4. Další trefy přidali nejprve bekhendem střílející Šarše a chvilku nato i Hošek. Poslední slovo měli hosté, když domácím při přesilovce ujel Peterka a dal výsledku konečnou podobu – 8:5.

HK Kralupy – HC Zlonice 8:5
Třetiny: 2:2, 2:2, 4:1.
Branky: Hošek 2, Hořák 2, Frey, Hanousek, Plýhal, Šarše – Peterka 2, Suchý, Fiala, Lacina.

Pořadí krajské ligy po 11 kolech: 1. Žabonosy 27 bodů, 2. Kralupy 27, 3. K. Hora 21, 4. Zlonice 21, 5. Sedlčany 15, 6. Sp. Příbram 11, 7. Hvězda Kladno 7, 8. Hořovice 0.