Vedoucí Žabonosy porážkou 1:4 v Kutné Hoře nenavázaly na minulou výhru nad Kralupy. Ty naopak nadělily Zlonicím 11 branek a bodově se na svého soupeře opět dotáhly. Odvetná část nadstavby tak přinese ještě dramatický boj o postup. I když to Kralupským trvalo zhruba deset minut, než se uklidnili vedoucí brankou, tak poté už měli sobotní zápas jasně ve své moci a brzy nebylo o jejich vítězství pochyb. "Nezbývá než poděkovat Kutnohorským především za nesložení zbraní, přestože už v podstatě nemají šanci na postup. A také je porazit, stejně jako Zlonice v posledním zápase. Pak nám bude stačit dvoubodový zisk ze vzájemného zápasu s Žabákama," komentují nečekaný návrat do čela pořadí v Kralupech.

KRALUPY – ZLONICE 11:1

Branky: Hořák 3, Háva 3, Hanžl, Mojžíš, Kučera, Plýhal, Minařík – Zikmund. Rozhodčí: Vávra – Gabriel, Prášek. Vyloučení: 4:12. Využití: 1:0. Třetiny: 4:0, 4:0, 3:1.

1. Kralupy 17 14 0 0 3 113:37 42
2. Žabonosy 17 14 0 0 3 102:34 42
3. K. Hora 17 11 0 0 6 92:56 33
4. Zlonice 17 9 0 0 8 80:76 27