Hosté se museli obejít bez svého hlavního trenéra Josefa Zajíce, který se v čas zápasu podílel na komentování prestižního utkání WSM ligy Benátky – Kladno, všechny starosti tak musel obstarat asistent Jiří Exner. Úlohu hlavního šéfa ovšem splnil na jedničku a během první třetiny sledoval vyrovnanou bitvu, ve které dlouho branky nepadaly, oba gólmani předváděli parádní představení.

Vše změnila až druhá třetina, ve které konečně padl gól, vstřelil jej kralupský Tomáš Roubal. Během poslední dvacetiminutovky se trefili i Řehák s Kaprálem, a přestože Žebrák dal dvě branky, byť jedna z nich byla neregulérní, vyrovnat se domácím už nepodařilo.

„Byl to vyrovnaný zápas, ve kterém se čekalo, kdo z brankářů inkasuje jako první a náš Jirka Exner to nebyl. Navíc si připsal na první gól Roubala přihrávku. Utkání kluci zvládli, taktické pokyny plnili dobře a jsem rád, že se nám povedlo přivést všechny body,“ popsal střetnutí ze svého pohledu kouč Jiří Exner.

Kralupům zbývá odehrát před očekávanou baráží o krajskou ligu poslední čtyři kola, v dalším zápase tým hostí na svém ledě Cvočkaře z Hořovic. Těm dal naposledy třináct branek.