Už ve středu se mohou návštěvníci i zdejší klienti těšit na YouShow – Youtubeři v akci. Začátek je naplánován na 19,30 hodin a představí se Pjay, Mína nebo například Adam Kajumi. Youtuberská show je založená na interakci mezi vystupujícími a diváky. Show je plná rozhovorů, challengí, asků a hudby. Jde o putovní pořad celou republikou s předními českými youtubery a celý večer bude provázet profesionální moderátor.

Cílem projektu je realizace festivalu, který oslovuje nejen pacienty a zaměstnance tohoto akreditovaného zdravotnického zařízení, ale také školy a odbornou i laickou veřejnost z přilehlých regionů. Díky setkávání duševně nemocných a veřejnosti při kulturních aktivitách chtějí odtabuizovat psychiatrickou péči, ukázat její důležitost a přesvědčit společnost k větší toleranci a porozumění.

Festival bude pokračovat v pondělí 15. října od 19,30 hodin vystoupením Mariána Vojtka, populárního operního a muzikálového zpěváka. Rezervace je nutné si zajistit na každý kulturní večer na telefonním čísle 731 655 577 nebo na e-mailu multicentrum@pnhberkovice.cz.