Vedle Mošňáků se tam představí i jejich kamarádi z kapel Country Ladies, Jack Daniels band, Mlékojedi a Randal band. A samozřejmě i bývalí členové, Jana Tomasová, Václav Černý, Pavel Rácz a Antonín Mičan.

„Těšíme se, že si po čase spolu zase zahrajeme," říká kapelník Josef Mošna, kterého muzika provází celým životem. Kuráž ke hraní mu prý dal už jeho dědeček Antonín Valach, který patřil mezi zakládající členy Kučerovců a hrával ve Višňovance.

A muzika už chytla i dalšího Mošnu, nejmladšího z Josefových dětí Jana, který s kapelou hraje na mandolínu. „Z našich osmi dětí je jediný, koho muzika baví," vysvětluje kapelník a děkuje své ženě Lence za velkou dávku trpělivosti, s níž ho podporuje v jeho zálibě.

V současné době patří ke kapele spolu s Josefem Mošnou z Horních Počapel (kytara a zpěv) také Emanuel Šafek z Mělníka (kontrabas), Zdeněk Šesták z Liběchova (banjo), Karel Novotný Mělníka (mandolína), Jiří Hančl z Dobříně (housle) a Petr Tajč z Počeplic (kytara a foukací harmonika).

Společně vydali před dvěma lety své první CD nazvané Stará Pára. „Na druhé se pomalu ale jistě připravujeme," slibuje kapelník.

Ke kapele patří rovněž Jaroslav Šesták, který ji s kamerou provází už od založení. „Všude, kde se dá, natáčí," připomíná Josef Mošna, který přeje k pátým narozeninám kapely všem muzikantům, aby jim to spolu dlouho a dobře hrálo.
Loni se společně bavili při čtyřiapadesáti vystoupeních. A v letošním roce se to prý rozjíždí podobně.