Děti i dospělí se mohou těšit na scénky z Divokého západu, country hudbu a tanec. Ti odvážnější si pak mohou vyzkoušet elektrického býka, lanové překážky, obří bublifuky, bungee trampolíny a další stanoviště s westernovou tematikou.

Z vyhlídky bude skluzavka

Mělník – Celonafukovací skluzavka dlouhá padesát metrů čeká na všechny milovníky adrenalinu na Vrázově vyhlídce v ulici K Mostu v sobotu 24. června od 10 do 22 hodin. K poslechu bude hrát DJ Ondrash. Část výtěžku ze vstupného na skluzavce zvané Slide, která je nejdelší v celém Česku, bude věnován na charitativní účely.

Náměstí provoní speciality

Mělník - Na náměstí Míru mohou návštěvníci v sobotu 24. června od 14 do 22 hodin v rámci Festivalu Taste of New Orleans 2017 ochutnat unikátní speciality z kuchyně New Orleans. Na programu je připravena řada vystoupení hudebních skupin například Justin Lavash z Velké Británie, z Česka Tomáš Homuta Trio, Jakub Zomer Quartet, z USA Keith Stone Band a mnoho dalších.

Zahradou zazní housle i zpěv

Mšeno – Místní rodinné centrum a Českobratrská církev evangelická pořádají v sobotu 17. června od 14 hodin v zahradě evangelického kostela Dětské hudební matiné. Vystoupí děti ze Mšena a okolí a zahradou budou znít housle, flétna i zpěv. Pro nejmenší návštěvníky budou na programu i nejrůznější doprovodné hry.