Fulghum se vrací do Čech

Mělník – Americký spisovatel Robert Fulghum se opět vrací do Česka, aby prostřednictvím projektu LiStOVáNí představit svou novou knihu Opravář osudu. Akční scénické čtení z knihy Co jsem to proboha udělal se odehraje v divadelním sále Masarykova kulturního domu v úterý 31. října od 20.30 hodin.

V centru vaří bloggerka

Mělník – Vařit pro děti od jednoho roku se bude v rodinném centru Chloumek v neděli 22. října od 16 hodin. Bloggerka Bára Charvátová alias mamavkuchyni.cz uvaří jedno celé menu, polévku, hlavní jídlo a dezert. V průběhu vaření bude vyprávět o surovinách a poté všichni společně ochutnají. Na pondělí 23. října od 9.30 hodin je připravena přednáška na téma První pomoc pro nejmenší. Na otázky, jak poskytnout první pomoc při úrazech, horečce a bolestech nebo co by měla obsahovat domácí lékárnička odpoví lékařka Lenka Skalicová.

Kino promítá horor Rec

Ředhošť – Autokino v areálu místních tradičních trhů promítne tento pátek další ze série podzimních filmů. Tentokrát nabídne divákům španělský hororový snímek Rec. Bojácní diváci by neměli kino navštívit sami, promítání totiž začne až po setmění, asi v 19.30 hodin.