Podle zpěváka kapely Navostro Marka Holého byli lidé naprosto nadšení. „Poctili nás návštěvou fanouškové z Moravy i z Prahy. Bylo to něco neuvěřitelného a neopakovatelného. Měli jsme vyprodáno. Platících bylo sto třicet devět, takže dohromady jsme měli nějakých sto padesát osm lidí,“ řekl k pátečnímu koncertu Holý.

A videoklip k písni se opravdu líbil. „Mám jen samé kladné ohlasy. Moc se návštěvníkům líbil koncert i videoklip, který jsme pokřtili. Obrovské poděkování bych chtěl vyjádřit Edovi Soukupovi, který nám vypůjčil prostory mělnické Staré mydlárny, a také Michalu Tremelovi, který nám také pomohl. A v neposlední řadě patří největší dík návštěvníkům, kteří pomohli s rekordem v návštěvnosti,“ usmíval se Marek Holý.

Jak vlastně nový videoklip vypadá?

„Jelikož je písnička trochu jiná, než jsou od nás posluchači zvyklí, je i klip maličko jiný. Klip se natáčel v hradeckém divadle Drak, kde působí Filip Huml Král, který má všechno na svědomí. Hrajeme tam my a naše tanečnice Anna Urbanová, která je zachycena v opravdu výrazném tanci,“ vysvětlil.
Klip, který je pojatý spíš příběhově, že všechny návštěvníky mile překvapil. Stejně jako osobitý tanec Anny Urbanové.

Na koncertu zazněly i skladby, které nejsou z autorského repertoáru kapely Navostro. Návštěvníci si mohli poslechnout i známou píseň od Vladimíra Mišíka Variance na renesanční téma a mnoho dalších.