Pro nejmenší příchozí jsou připraveny kolotoče, vláček, prostor se skluzavkou plný malých balónků nebo třeba nafukovací skákací hrady. Návštěvníci dříve narození zase jistě ocení tradiční atrakce, mezi které patří například létající labutě, velký řetízkový kolotoč, autodrom nebo střelnice. Na těch si mohou ověřit svou mušku a v případě úspěchu si domů odnést třeba plyšového žraloka. Nechybí ani atrakce pro milovníky adrenalinu - horská dráha nebo break dance.

Ti, kteří dávají přednost pohybovým aktivitám, si mohou zaskákat na trampolíně, zahrát si air hockey, vyzkoušet svou sílu na boxerském simulátoru nebo si zkusit vodní zorbing. Pro manuálně šikovné pak je v nabídce jezírko, z něhož budou pomocí krátkých prutů vytahovat rybky.

Nechybí samozřejmě ani tradiční stánky s pouťovými dobrotami, ať už jsou to mandle v cukru, cukrová vata, barevné žužu nebo třeba bramborové spirálky, trdelníky, klobásy, ledová tříšť či obří langoše. Domů si pak návštěvníci jako upomínku mohou odnést nejrůznější hračky, háčkované kloboučky či oblíbené nafukovací balónky. A kdo chce, může se na místě nechat i dočasně tetovat.