Do města přijíždí cikánský cirkus. A s ním i okouzlující, nebezpečně smyslná Carmen. Svádí věrné muže a poté se jim vysmívá do očí…
Tak by se dal velmi stručně popsat začátek slavného muzikálu z dílny tří broadwayských mistrů, jehož hlavní ikonou je u nás Lucie Bílá. A právě ten si oblíbila Veronika Langrová z Nelahozevsi.

S písničkou z Carmen se představila také na prvním ročníku projektu Šance pro talent, který se konal v polovině týdne na náměstí v Neratovicích.
Čtrnáctiletá zpěvačka se se svým výkonem v talentové soutěži neztratila. S hudební skupinou UKB Rock Praha se podle verdiktu poroty podělila o druhé a třetí místo.

Veronika Langrová zpívá už odmala. „Když mi bylo pět let, zpívala jsem u táboráku u známých, kteří se věnují hudbě. Řekli tenkrát, že zpívám moc dobře, tak se mnou mamka začala jezdit po soutěžích,“ vzpomíná na své začátky talentovaná dívka.

I přesto, že nezpívá v žádném sboru a ani nechodí do umělecké školy, na pěveckých soutěžích obsazuje první místa. Kralupského slavíka vyhrála třikrát, na Karlovarském skřivánku obsadila jednou druhé a jednou třetí místo a úspěšná byla i v soutěži Jihočeský vrabčák.

Zpívání se věnuje pouze amatérsky, jak sama říká. Zpívá všude, kde to jen trochu jde. „Samozřejmě i ve sprše,“ dodává s úsměvem.

Často si doma pustí hity svých oblíbených interpretů a zpívá s originálem. „Doma zpívám hlavně muzikálové věci nebo to, co si připravuji na soutěže,“ říká Veronika, mezi jejíž oblíbence patří Lucka Bílá, Ewa Farná, Evanescence nebo Pink.

V rodině zpívá jediná. „Zpívala jen prababička, jinak se zpěvu nikdo nevěnuje,“ povídá zpěvačka, která kvůli své milované muzice přestoupila z osmiletého gymnázia na základní školu.

„Měla jsem málo času na soutěže. V září půjdu do deváté třídy a pak bych chtěla zkusit státní popovou konzervatoř,“ plánuje Veronika Langrová, která dva roky po sobě ovládla také soutěž Mělnického deníku – Muzikant roku.

Veronika Langrová
Čtrnáctiletá Veronika Langrová žije s maminkou, která pracuje jako zdravotní sestra, v Nelahozevsi. Její hlavní zálibou je zpěv, v němž obsazuje v soutěžích první místa. Od šesti let hraje na kytaru, na kterou si často vybrnkává nové melodie, které ji občas napadnou. Ráda navštěvuje divadla, kina, hrady nebo zámky.