Osm chlapečků a pět děvčátek, kteří se na jaře a v létě letošního roku narodili v mělnické porodnici, se sešli v anketě Mělnického deníku Miminko druhého čtvrtletí roku 2013.

Všichni se totiž stali v předchozích třech měsících v hlasování čtenářů na webu www.melnicky.denik.cz Miminky týdne. Každý týden jedno roztomilé miminko a jeden týden ovládla dokonce dvojčátka.

Tři ze třinácti miminek, která po dobu trvání dvoutýdenní ankety získají nejvíce hlasů, postoupí do finále ankety Miminko roku 2013.
Teď je na vás, čtenářích, jestli se rozhodnete podpořit Lukáše, Jaroslava, Adama, Lukáše, Viktorii, Terezu nebo Svatopluka. Svůj hlas můžete věnovat i Jonášovi, Lauře, sourozencům Adélce a Tomášovi, Peťovi, Michaele nebo Michalovi.

Hlasovat můžete od poledne ve středu 10. července do poledne ve středu 24. července. Z jedné IP adresy je možné hlasovat jednou za hodinu. Tři vítěze představíme na stránkách Deníku.

Prosíme rodiče dětí, které se umístí na prvních třech pozicích, aby na e-mail: melnicky@denik.cz zaslali svůj telefonní kontakt. Děkujeme.