Chlapeček, který se narodil v mělnické porodnici 5. října, získal bezmála čtyřiašedesát procent hlasů ze všech kuponů, jež v uplynulých dvou týdnech přišly do redakce Mělnického deníku.

Druhý skončil Tomáš Křeček z Obříství, který těsně předstihl Amálii Štylerovou z Jelenic. Rozdíl v hlasech získaných od čtenářů přitom nebyl ani dvě a půl procenta.

Čtvrtá, takzvaně bramborová příčka patří mělnickému Františku Luňákovi, jehož jméno na kuponech zaškrtlo devět procent hlasujících.

Představení v novinách

První tři vítězná miminka a jejich rodiče se mohou v nejbližších dnech těšit na návštěvu některého z redaktorů Mělnického deníku. Ten jim předá dárky od hlavního partnera ankety, mělnické firmy JAKU, a také s nimi udělá krátký rozhovor. Představení nejoblíbenějších miminek a jejich rodin si pak budou moci všichni přečíst na stránkách Mělnického deníku.

Žádáme rodiče vítězných miminek, aby na e-mail melnicky@denik.cz zaslali telefonní kontakt na sebe. Naši redaktoři se s nimi co nejdříve spojí a domluví si termín osobního setkání.

Velké finále už za pár dní

To ale ještě není vše! Všichni tři malí vítězové se totiž zároveň probojovali do velkého finále ankety Miminko roku 2014. V něm se Matthias, Tomáš a Amálie utkají o přízeň čtenářů s Václavem Geigerem ze Sudova Hlavna, Tadeášem Mackem ze Štětí, Jakubem Havlem z Nového Boru, Šimonem Grohem z Liběchova, Eliškou Hoťovou z Neratovic a s mělnickými Zachariášem Bakajem, Ondřejem Vaculíkem, Pavlínou Koutenskou a také s dvojčaty Kryštofem a Matyášem Krejčíkovými.
Finále ankety, ve které budou čtenáři moci opět hlasovat prostřednictvím kuponů vystříhaných z tištěného Mělnického deníku, vypukne už za pár dní.