Všichni se totiž v předchozích třech měsících stali díky hlasování čtenářů Miminky týdne. Každý týden jedno roztomilé miminko.

Tři z jedenácti miminek, která po dobu trvání dvoutýdenní ankety získají od čtenářů Mělnického deníku nejvíce hlasů, postoupí do velkého finále ankety o titul Miminko roku 2014, které se uskuteční v průběhu února.

Teď už je jen na vás, čtenářích, jestli se rozhodnete podpořit Matthiase, Lauru, Honzíka, Františka, Vládíka, Maxmiliána, Anežku, Amálii, Jolanku, Tomáše nebo Sáru.

Hlasování přes kuponky

Hlasovat můžete až do středy 28. ledna prostřednictvím originálních kuponů, které budou v Mělnickém deníku vycházet ode dneška každý den kromě neděle.
Vyplněné kupony můžete odevzdat buď osobně v redakci Mělnického deníku, který sídlí v centru Mělníka na adrese Kpt. Jaroše 295, nebo je můžete zaslat poštou.

Tři malé vítěze čtvrtletní ankety a jejich rodiny představíme po ukončení hlasování na stránkách Mělnického deníku. Nejoblíbenější miminka a jejich rodiče zároveň obdrží drobný dárek od mělnické firmy JAKU, hlavního partnera ankety.

Snímky miminek narozených v předchozím týdnu v mělnické a neratovické porodnici můžete najít na stránkách sobotního Mělnického deníku. Už o den dříve si můžete jejich snímky prohlédnout také na našem webu www.melnicky.denik.cz.