Šest děvčátek a osm chlapečků, kteří se v prvních třech měsících letošního roku narodili v mělnické nebo neratovické porodnici, se sešlo v anketě Mělnického deníku Miminko prvního čtvrtletí roku 2016. Všichni se díky hlasování čtenářů stali Miminky týdne.

Nyní z nich můžete vybírat to nejroztomilejší, nejkrásnější, nejsympatičtější… Zkrátka vaše nejoblíbenější. Tři z miminek, která získají nejvíce hlasů, postoupí do finále ankety o titul Miminko roku 2016.

Čtrnáctidenní hlasování

Hlasovat můžete až do čtvrtka 26. května prostřednictvím originálních kuponů, které budou v Mělnickém deníku vycházet ode dneška každý den kromě neděle. Zároveň spouštíme také hlasování prostřednictvím webu melnicky.denik.cz. Z jedné IP adresy je možné poslat jeden hlas za hodinu.

O konečném umístění miminek rozhoduje průměr pořadí, ve kterém skončí v obou verzích ankety. Například miminko, které skončí první díky zaslaným kuponům a třetí na webu, získá dvojku. Zvítězí miminko s nejnižším číslem.

Osobně nebo poštou

Vyplněné kupony můžete odevzdat buď osobně nebo je zaslat poštou do redakce Mělnického deníku, který sídlí na adrese Kpt. Jaroše 295, 276 01 Mělník.

První hlasovací kupon vyjde v Mělnickém deníku 12. května, poslední šestadvacátého.

Tři malé vítěze čtvrtletní ankety a jejich rodiny představíme na stránkách Mělnického deníku.