V uplynulých dvou týdnech hlasovali čtenáři prostřednictvím papírových kuponů, které vycházely každý den v Mělnickém deníku, i v elektronické verzi ankety na webu melnicky.denik.cz. Konečné pořadí miminek určoval průměr umístění v obou hlasováních. Například miminku, které skončilo první díky zaslaným kuponům a třetí na webu, náleží číslo 2. Vítězem ankety se stalo miminko s nejnižším číslem.

Do redakce Mělnického deníku přišlo celkem 646 papírových kuponů vystříhaných z novin. U 191 z nich byl křížek před jménem Lucinky Červenkové, na 129 kuponech byl uvedený Vojta Bouček a 98 hlasů dorazilo pro Adélku Pakandlovou.

Průběh webového hlasování vyvolal mezi mnohými čtenáři dohady o tom, zda je regulérní a férové. Důvodem byl vysoký počet hlasů pro některá miminka. IT oddělení vydavatelství středočeských Deníků proto celou situaci prověřilo, žádnou podezřelou aktivitu však nezaznamenalo.

Po ukončení elektronického hlasování se proto z prvního místa mohl radovat Vojtěch Bouček, druhou příčku obsadila Lucie Červenková a třetí skončil Aleš Purma.

Vzhledem k tomu, že Vojta s Lucinkou se o první dvě příčky podělili také v hlasování přes papírové kupony, pouze v obráceném pořadí, stali se vítězi celé ankety a získali právo používat titul Miminko roku 2015.

Z konečné třetí pozice se pak může radovat Adélka Pakandlová, kterou její fanoušci vynesli v hlasování na webových stránkách Mělnického deníku až na čtvrtou příčku, což jí v součtu stačilo na pomyslný bronz. Malý Aleš Purma tak doplatil na příliš malý počet zaslaných papírových kuponů.

V následujících dnech redaktoři Mělnického deníku osloví rodiče všech tří vítězných miminek a předají jim dárky od mělnické firmy JAKU, hlavního partnera ankety.