Příznivci miminek hlasovali dvěma způsoby – prostřednictvím papírových kuponů vystřižených z novin a na webu Mělnického deníku.

O konečném umístění miminek rozhodoval průměr pořadí, v němž skončila v obou verzích ankety. Miminko, které by zvítězilo díky zaslaným kuponům a na webu by obsadilo třetí příčku, by si tedy připsalo dvojku (umístění 1 plus 3, to celé děleno dvěma). Vítězem se stalo miminko s nejnižším dosaženým číslem.

Čtěte také: KRÁTCE: Co se děje na Mělnicku?

Tím nakonec byla Alžběta Koutenská, která získala bezkonkurenčně nejvyšší počet hlasů na kuponech, bezmála jednačtyřicet procent. A protože v hlasování na webu skončila druhá, v konečném součtu obsadila první příčku.

Stříbrnou příčku nakonec vybojovali příznivci Terezy Fialové, která skončila první na webu a v hlasování přes kupony obsadila třetí místo.

Pomyslnou bronzovou medaili si pak na krk pověsí Václav Karnet, jeho fanoušci poslali do redakce druhý nejvyšší počet kuponů a na webu ho vynesli až na čtvrtou příčku.

Redakce Mělnického deníku se obrací na rodiče vítězných miminek, aby na mail melnicky@denik.cz zaslali svá telefonní čísla. V následujících dnech se s nimi redaktoři spojí a domluví si termín osobní návštěvy. Cenami jsou totiž vedle drobných dárků také fotografie miminek a jejich rodin, které vyjdou v Mělnickém deníku.

Čtěte také: KRÁTCE: Kam za zábavou nebo kulturou?