Předplatit Deník
Přihlásit

Vladimír Malinovský

Sportovní redaktor

V Deníku jsem začínal v říjnu roku 1998. Mojí novinářskou parketou jsou především nižší fotbalové a hokejové soutěže. Jak o sportu píšu, neméně rád jej i fotím. Za těch necelých třiadvacet let jsem zažil s okresními týmy nespočet postupů, pádů i návratů.

Deník

Celý můj život je spjatý se sportem a vážím si toho, že se prostřednictvím Deníku stal i mým povoláním. Díky sportu jsem poznal spoustu zajímavých lidí, ale i výborných kamarádů. Aktivně jsem hrál odmala fotbal. Začínal v Opolanech. Mým stropem byla divize, kterou jsem si před mnoha lety vyzkoušel za dnes už neexistující AFK Kolín a především pár sezon za Velim. Moc rád vzpomínám na nejdelší angažmá v Bohemii Poděbrady, a pak právě na Velim. Tyto dvě štace se staly mojí srdcovou záležitostí.

Deník

A v těchto klubech jsem strávil také několik sezon jako trenér. V padesáti (to už se snad ani nesmí říkat) už to po fyzické stránce není jako dřív, ale alespoň občas se snažím hýbat, chodím si zahrát tenis. Za pravý úspěch ale nyní považuji spíš to, že k fotbalu našel cestu u můj třináctiletý syn. 

< Předchozí
1 z 3
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redakci:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků středních Čech:

Prozkoumejte jiný region ČR: