Vzhledem k tomu, že akce byla ilegální a příchozí porušovali noční klid, není se co divit, že u místních občanů příliš pochopení nenalezla. Také na sociálních sítích rozpoutala teknoparty řadu emocí. Někteří měli pro její účastníky pochopení s tím, že jednou za rok by lidé hlasitější hudbu mohli vydržet. Poukazovali přitom na další festivaly, které jsou sice legální, hlasitou hudbou ale rovněž ruší noční klid.
Jiní si začali okamžitě spojovat teknaře s feťáky a divili se, že policie proti nim nezasáhla razantněji. „Jestli to neměli dovolené alespoň od majitele pozemku, tak je měli policajti okamžitě vypráskat pendrekama,“ psal jeden z uživatelů facebooku. A byly drsnější komentáře: „To je takovej problém poslat posily z Prahy? Nebo tam jednoduše hodit bombu a je o 300 lidí na sociálních dávkách méně.“
Takové komentáře jsou už hodně za hranou a nesnášenlivost některých jedinců nechápu. Ani mně tato hudba nic neříká a produkce by se na soukromém pozemku bez souhlasu majitele dělat neměla, rozhodně bych ale neházel všechny do jednoho pytle mnohdy jen kvůli tomu, že vypadají jinak než ostatní. A brutálními policejními zákroky bychom se vrátili před rok 1990. Jednání policistů, kteří na plac nepouštěli další účastníky, aby se jejich počet nezvýšil nad nezvladatelnou mez, a následné vyzvání, aby akce byla ukončena do odpoledne druhého dne, mi přijdou tak akorát.