Nehoda v ulici Na Hrázi v Kralupech nad Vltavou. Foto: HZS Středočeského krajeNehoda v ulici Na Hrázi v Kralupech nad Vltavou. Foto: HZS Středočeského krajeZdroj: Deník/ RedakcePřed tři čtvrtě na dvě se stala v kralupské ulici Na Hrázi dopravní nehoda, při níž Škoda Octavia náhle sjela ze silnice a narazila do drátěného plotu. Za ním však parkovalo auto, které to odneslo také.

Co přesně vedlo k nehodě, zatím není jasné. Podle policejní mluvčí Barbory Schneeweissové je ale pravděpodobné, že osmačtyřicetiletá řidička za jízdy usnula.

První jízda nové elektrické jednotky RegioPanter PID s cestujícími. Vlak číslo 9622 odjel z pražského Masarykova nádraží do Kralup nad Vltavou.
Z Prahy do Kralup nad Vltavou: nový vlak RegioPanter vozí první cestující

Žena se při nehodě zranila. „Pacientku s bolestí krční páteře jsme převezli do nemocnice ve Slaném," uvedla mluvčí středočeské záchranky Monika Nováková. Jak Deníku potvrdila Schneeweissová, tam má také proběhnout dechová zkouška nebo odběr krve.

Na místě zasahovali i hasiči, kteří odpojili u havarovaného vozu baterii, zasypali uniklé provozní kapaliny sorbentem a podíleli se na řízení dopravy.