Zvlášť ve Vestci, kde páteřní tah, představující součást „staré benešovské“, zůstal na úrovni obchodních center a průmyslového areálu dočasně neprůjezdný, vypadala bouračka na první pohled skutečně ošklivě. Na pomoc pozemním týmům záchranné služby vyrazil i vrtulník s lékařskou posádkou pražských záchranářů.

Helikoptéra také pacienta transportovala do nemocnice – nicméně zdravotníci informovali, že motocyklista vyvázl z nehody lépe, než se původně zdálo. Podle sdělení Záchranné služby Asociace samaritánů ČR Praha-západ, která rovněž měla na místě lékařský tým, utrpěl úraz nohou a pohmožděniny.

Na informace o nehodě ve Vestci zveřejněné na webových stránkách Deníku reagovala manželka jednoho z účastníků nehody. Tyto údaje vnímá jako nesprávné, když z nemocnice rodina dostala nepříznivé zprávy. 

Sanitka - ilustrační foto.
Opilá motorkářka chtěla vjet do uzavřeného Brusnického tunelu. Skončila ve zdi

Potvrzuje, že řidička auta nedala nedala při odbočování přednost motocyklu; poté, co mu vjela do cesty, následoval náraz – a jezdec přeletěl přes auto. „Manžel má velmi vážná zranění s několika operacemi,“ uvedla žena zraněného motocyklisty.