VYBRAT REGION
Zavřít mapu

ON-LINE: Neratovický boss Martin Chabada odpovídal na vaše dotazy

Bílá čepice a vousy. A také nespočet hokejových zkušeností. To jsou jedny z nejvýraznějších poznávacích znamení Martina Chabady - současného šéfa neratovického hokeje. Právě bývalý dlouholetý útočník pražské Sparty byl dalším hostem online rozhovoru pro Mělnický deník.

ON-LINE: Neratovický boss Martin Chabada odpovídal na vaše dotazy

Martin Chabada, HC Buldoci Neratovice

Tento rozhovor byl ukončen dne 6.10.2017
DOTAZ: Dobrý den, vzhledem k postupu A mužstva do KLM a jeho tristním výkonům, uvažujete o přivedení alespoň 5 posil? Přece jen současný kádr výkonostně nestačí a nechat se celý zápas točit v obr. pásmu jim nic nepřinese.
Děkuji
velký fanda
Pelíšek
ODPOVĚĎ:O posilách neuvažujeme. Tento tým je postaven na odchovancích neratovického hokeje. Kluci odvedli za tři sezony ohromný kus práce a tak nevidím důvod, proč bychom měli najednou hledat posily. Jsem rád, že kluci mají stále chuť se zlepšovat.
DOTAZ: Ahoj Martine,,nešlo by nějak oživit e-shop na strankach buldoků?určitě je spousta fandů co nejsou v kotli a přivitali by možnost něco fanouškovského si pořídit přes e-shop,dík za odpověd,Tom
ODPOVĚĎ:E-shop je nyní v plném proudu. Na našich klubových stránkách je i kontakt na Jitku Pekovou, která v nejbližší době zveřejní veškerý možný sortiment pro fanoušky.
DOTAZ: Dobrý den, máte za sebou v Neratovicích nespočet práce a za to vám moc děkuji. Co ale trápí klub ze všeho nejvíc? Na čem se musí nejrychleji zapracovat? Díky a ať se daří!
ODPOVĚĎ:Buldoci jsou zaměření především na výchovu mladých hráčů. Proto máme do budoucna v plánu co nejvíce zkvalitnit zázemí stadionu a připravit pro děti co možná nejlepší podmínky, abychom jim dokázali co nejideálněji skloubit školu a sport. Rád bych touto cestou poděkoval městu Neratovice za opravu parkoviště před stadionem.
DOTAZ: Zdravím, chystáte během domácích zápasů třeba doprovodný program? Už tak dobré atmosféře by ještě více prospěla nějaká soutěž mezi třetinami, maskot či tak něco. Děkuji za odpověď
ODPOVĚĎ:Máme pro fanoušky soutěž 50/50, ta běží vždy během první přestávky. Musím ale přiznat, že bychom na programu měli zapracovat. Určitě jsme otevření nápadům, které by přišly i ze strany fanoušků.
DOTAZ: Po Česku je hodně bývalých hokejistů co jsou po svých kariérách šéfy a různými funkcionáři. Jste s některým z nich v kontaktu? A vyměňujete si třeba různé organizační věci za účelem vylepšení daného klubu? Jak taková spolupráce vypadá? Děkuji za odpověď.
ODPOVĚĎ:Tady v Čechách si každý klub jede podle sebe. Snažím se co možná nejvíc čerpat informace tak, jak se to dělalo dřív, kdy nám vyrostly silné generace výborných hokejistů. Čerpám i ze zahraničí.
DOTAZ: Dobrý den pane Chabado, jaký je v Nera rozpočet na jednu sezonu a co z finančního hlediska zabere nejvíc?
ODPOVĚĎ:Jedna sezona áčka vychází zhruba na čtyři sta tisíc a nejvíce zabere údržba ledu.
DOTAZ: Dobrý večer Martine, komu v extralize držíte palce? Sledujete nejvyšší českou soutěž a kdo se vám na pozici trenéra nejvíce líbí? Jinak přeji co nejvíce výher!
ODPOVĚĎ:Tak tady je to jasná odpověď – Sparta Praha. V poslední době ale nemám moc času extraligu sledovat, jsem po různých turnajích a zápasem se svými syny.
DOTAZ: Ahoj Marťas, čeho si v klubu nejvíce ceníš? Co ti dokáže udělat největší radost?
ODPOVĚĎ:Asi nejvíce si cením toho, že se nám daří plnit ročníky a děti i rodiče jsou spokojení. Naším cílem je mít všech jedenáct kategorii a být konkurenceschopní velkým klubům. A co mi udělá největší radost? Poslední týden náš nejstarší ročník dokázal otočit zápas a to nadšení kluků po vydřeném zápase je asi jeden z těch nejkrásnějších pocitů, který pak nás trenéry hřeje na srdci.
DOTAZ: Dovedete si Buldoky někdy představit v nějaké celostátní lize? Na čem by se muselo nejvíc zapracovat, kdyby tomu tak mělo být? Děkuji za odpověď.
ODPOVĚĎ:Hlavní tým si v současné době takhle nahoře představit asi nedovedu. Doufám ale, že až nám děti dorostou do vyšších mládežnických kategorií, tak budou v extraligách.
DOTAZ: Před několika dny podepsal v Calgary smlouvu Jaromír Jágr. Myslíte že na to ještě v NHL má? Podle mě by bylo lepší odehrát poslední sezony někde v Evropě...
ODPOVĚĎ:Jarda je velká osobnost. A pokud mu klub NHL dal smlouvu, tak nevidím důvod, proč by měl jít hrát do Evropy. Má v plánu hrát do padesáti, tak má ještě čas na nějakou tu sezonu tady.
DOTAZ: Jak těžké je na této úrovni spolupráce s hráči, kteří vlastně nejsou profesionálové? V čem se přístup trenéra musí lišit oproti těm v profesionálním klubu?
ODPOVĚĎ:Tak samozřejmě ten přístup musí být odlišný. Tady je obrovská výhoda, že kluci na sobě chtějí pracovat, i když májí každý své civilní zaměstnání. Snaží se na každém zápase i tréninku odvést maximum. Jsme v nové soutěži, tak nám bude chvilku trvat, než se přizpůsobíme.
DOTAZ: Kdo je v kabině největší vtipálek a kdo je naopak nejtišší?
ODPOVĚĎ:Vtipálků v šatně máme dost, ale tím největší je asi Václav Pek. Nejtišší je naopak asi Mára Vočadlo.
DOTAZ: Dobrý den. V posledním domácím utkání jste udělal změnu v první lajně, když jste na centra přesunul Važanského k Marečkovi s Pokorou. Vypadá to jako dobrá volba, že? A jak vážně se Važanský zranil?
Jinak Vám a celému týmu přeji, abyste Žabanosy a další týmy porazili, teď bylo rozlišování težké, tak věřím, že se nyní pár bodů nasbírá. Určitě přijdu na další domácí utkání. Hodně štěstí i Vám.
ODPOVĚĎ:Chtěli jsme v sestavě udělat nějakou změnu, trochu to promíchat. Bohužel se Marťas hned ve druhém střídání zranil. Má poškozené rameno, takže to znovu budeme lepit jak se dá. Děkuji za podporu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení