VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

dnes 11:58

Úleva pro Odolku: zůstává extraligová

Praha-východ - Složení extraligy volejbalistů se v příští sezoně nezmění. Aero Odolena Voda vyhrálo nad vítězem první ligy, týmem Black Volley Beskydy, pátý zápas baráže 3:0 a celou sérii 3:2.

18.4.2018

60. ročník půlmaraton KVOK bude mistrovství republiky veteránů

Kolín /ROZHOVOR/ – Tuto neděli 22. dubna v 10 hodin si stoupnou běžci na start u kolínského atletického stadionu již 60. ročníku půlmaratonu KVOK, Kolín – Velký Osek – Kolín. Co se na takové kulaté výročí chystá zvláštního? Nejen na to jsme se zeptali organizátora závodu Václava Milera.

14.4.2018

OBRAZEM: Stránecký běh letos vyhrál Jiří Šmíd z Byšic

Stránka - Pravidelný trénink se vyplatí. Potvrzuje to vítězství Jiřího Šmída z Byšic, který první dubnovou sobotu ovládl osmý ročník Stráneckého běhu. Oblíbený silniční závod ovšem nevyhrál poprvé, první pozici si totiž už několikrát vyměnil s dalším borcem Mělnicka Michalem Michálkem. 

13.4.2018

Zdržálek je skutečně mělnickým hráčem, svaz vzal kontumaci zpět

Mělník – Výsledek dosažený na hřišti platí, kontumace se ruší. Sportovně-technická komise středočeského futsalového svazu přehodnotila své původní rozhodnutí o neoprávněném startu mělnického Dominika Zdržálka ve čtvrtfinále krajské části poháru FAČR. Potvrdila tak výhru Olympiku nad Juniors FC Přelouč v poměru 10:0, která prvoligového favorita původně poslala do dalšího kola.

11.4.2018

Ligový favorit nadělil desítku

Střední Čechy – Futsalisté Olympiku Mělník se stali prvním semifinalistou krajské části Poháru FAČR. Ligový celek od soutoku splnil roli vysokého favorita a nadělil desítku Juniors Přelouč.

9.4.2018

Boxeři na jihu excelovali. Zvítězil Škop i Kočí

Třeboň – O víkendu se na jihu Čech uskutečnilo další kolo Juniorské ligy v boxu. Mělnicko reprezentovali z SK Box Mělník loňský mistr Česka v kadetech Josef Škop a čtrnáctiletý, 114 kilogramů vážící, Filip Kočí z SK Boxing Neratovice.

9.4.2018

Odolka se rychle oklepala a v baráži srovnala

Odolena Voda - Po téměř měsíci nastoupili volejbalisté Odolena Vody k soutěžnímu zápasu. Domácí vstup do baráže s Black Volley Beskydy vyšel poslednímu celku základní části extraligy napůl. Na půdě vítěze první ligy bude série hraná na tři vítězná utkání pokračovat o nadcházejícím víkendu za stavu 1:1.

6.4.2018

Vrchařská koruna startuje!

Praha - Třináct cyklistů, včetně jedné ženy, se může pochlubit, že loni zdárně absolvovali první ročník Vrchařské koruny pražské.

5.4.2018

Milovice přivítají novou sezonu Truck trialu

Milovice - Dvacátou soutěžní sezonu truck trialistů zahajuje Otevřené mistrovství ČR o nadcházejícím víkendu 7 - 8. dubna v Milovicích u Lysé nad Labem. Na Tankodromu Teleček se můžete těšit na ukázky dovednosti řidičů nákladních vozidel, jezdících v extrémním terénu a rozdělených do několika kategorií.

5.4.2018

Futsalovou sezonu uzavře exhibice

Střední Čechy – Převážně futsalistům Třebusic bude patřit sobotní vyhlášení nedávno skončeného středočeského přeboru ve Slaném.

5.4.2018

Také Mělník slaví záchranu, o divizi mluví po sezoně v Malibu

Střední Čechy – Druhé místo, deváté a desáté. Vysvědčení středočeských celků v už skončené sezoně druhé futsalové ligy přináší nejvíce spokojenosti do Kladna. V Mladé Boleslavi a Mělníku si v soutěži příliš radosti neužili.

31.3.2018

Máte týmovou fotografii? Otiskneme ji v Deníku!

Mělnicko - Projekt Deník nám fandí, který navazuje na seriál Naši prvňáčci, je v plném proudu. Každé pondělí v tištěném vydání Deníku prezentujeme jeden sportovní klub v rámci týmových fotografií včetně jmen. Zapojit se můžete i vy!

29.3.2018

Mládež Pšovky vsadila na halové turnaje. Týkaly se stovek dětí

Mělník – Ani dlouhé zimní období nebylo nejmladším fotbalistům Pšovky Mělník překážkou k dalšímu zlepšování svých dovedností. Klub se rozhodl vzít situaci malého počtu halových utkání v okrese do vlastních rukou a v hale Gymnázia Jana Palacha uspořádal přes zimu hned šest turnajů.

29.3.2018

Mělnické béčko ve druhé lize ještě žije

Střední Čechy – Futsalový Mělník pro příští soutěžní ročník ještě definitivně neztratil šanci na zastoupení ve dvou nejvyšších ligách. Zatímco prvoligové áčko už má dohráno se záchranou v kapse, béčko v předposledním dějství druhé ligy zabojovalo, a přestože nadále nemá udržení ve své moci, může i pro něj ještě skončit sezona happyendem.

28.3.2018

Trenér Odolky: Baráž je po letech otevřená

Odolena Voda – Aero se chystá na boj o extraligovou příslušnost. Proti stojí rozjeté Beskydy.

27.3.2018

Boxeři z Mělnicka zazářili na českém šampionátu

Mělník – Uplynulý víkend znamenal pro český box svátek, neboť se v Českých Budějovicích uskutečnilo mistrovství České republiky v boxu předškolní mládeže a kadetů. Mělnicko zde reprezentovali hned tři borci z SK Boxing Mělník Rudolfa Kraje a jeden boxer z BC Respekt Neratovice. Zástupcům okresu se na turnaji dařilo famózně – přivezli celkem tři medaile.

27.3.2018

Starty s klukama? Jediná cesta, jak být lepší

Všetaty /ROZHOVOR/ – Loňská sezona nepatřila mezi její nejpovedenější, byla hlavně o nabírání nových a dost cenných zkušeností. Zuzana Nováčková, jedna z mála závodnic, které se v Česku věnují enduru, začala zápolit i v mužské kategorii.

26.3.2018

Dobřichovice si neškrtly. Odolku čeká výjezd do Beskyd

Odolena Voda – Volejbalisté Odolena Vody už mají jasno, s kým budou mít tu čest v baráži o extraligu. Poslední tým dlouhodobé části se v dubnu utká s Black Volley Beskydy.

22.3.2018

Konec papíru. Také futsal má už brzy fungovat elektronicky

Střední Čechy – Fotbal už má podobnou (r)evoluci za sebou, teď přichází řada na jeho halovou alternativu. Vedení futsalového svazu se rozhodlo, že v sezoně 2018/2019 spustí úplnou elektronizaci své agendy.

22.3.2018

Třebusice slaví těsný titul, o divizi ještě zauvažují

Střední Čechy – Tak to bylo o fous. Nakonec pouze rozdílem příznivé bilance ze vzájemných zápasů ovládli futsalisté Třebusic právě skončený ročník krajského přeboru. Stejně bodů nasbíral během dvaadvaceti kol i ex-divizní Brandýsek.

21.3.2018

Biatlonistka Koukalová exkluzivně: Rozchod s týmem byl bolestná zkušenost

Ověnčená sportovními tituly a medailemi vnitřně prožívala trápení. Tolikrát byla první v cíli, ale radost měla jen „biochemickou“. Biatlonistka Gabriela Koukalová v exkluzivním rozhovoru pro časopis Glanc poprvé mluví o skutečných důvodech neúčasti na olympiádě, o úzkostech, depresích, podrývaném sebevědomí a celoživotní urputné snaze dokázat, že něco znamená. Teď prý ale přichází restart.

21.3.2018

Futsalové Kralupy obstály. Hlavně v obraně

Kralupy – Ukázali, že do soutěže patří! Futsalistům Kralup skončila sezona středočeského přeboru, ve kterém svěřenci hrajícího trenéra Vladimíra Vymětalíka obsadili konečnou sedmou příčku. Vzhledem k nevydařenému začátku ročníku jde o uspokojivé umístění.

20.3.2018

Máte týmovou fotografii? Otiskneme ji v Deníku!

Mělnicko - Projekt Deník nám fandí, který navazuje na seriál Naši prvňáčci, je v plném proudu. Každé pondělí v tištěném vydání Deníku prezentujeme jeden sportovní klub v rámci týmových fotografií, včetně jmen. Zapojit se můžete i vy!

19.3.2018

Královna Straková a král Kozlík. Borecký závod sníh nezastavil

Mělnicko – Nepříznivého počasí se nezalekli, akci přes pár problémů nakonec rozjeli. A byla to opravdu výzva! Borecký půlmaraton úspěšně napsal další kapitolu své historie, na sobotní start závodu se postavilo přes tři sta běžců. Kategorii žen opanovala Anna Straková, mužům kraloval Lukáš Kozlík.

16.3.2018

Všichni běžci na Mělnicko! V sobotu se koná Borecký půlmaraton

Mělnicko – Největší běžecká akce v okrese klepe na dveře. Už zítra se koná tradiční Borecký půlmaraton, který napíše již šestou kapitolu své historie. K prestižnímu závodu se chystá několik stovek odvážlivců. Organizátoři odhadují finální počet na čtyři sta běžců.

14.3.2018

Hotovo. Kolín a Rakovník se poroučejí zpátky do kraje

Střední Čechy – Naděje vyhasly – nahoře i dole. Předposlední kolo futsalové divize zpečetilo sestup Kolína i Rakovníka a také postup Liberce, který už nemá šanci zhatit ani příbramská Legie.

13.3.2018

Kozel řádil. Kralupy pražským týmům nepovolily ani bod

Kralupy – Zažili parádní víkend! Florbalisté Kralup si v desátém kole Pražské a Středočeské ligy připsali plný počet bodů, porazili rezervu Olympu Praha i B-tým Tatranu Střešovice. 

13.3.2018

Tahoun Olympiku Dominik Zdržálek: Mělník jsem si zamiloval, zůstávám

Mělník – Doslova válel. Byl oporou, tahounem, dával důležité góly, i je pro své kamarády připravoval. Futsalista Dominik Zdržálek výraznou měrou pomohl Olympiku Mělník k záchraně v elitní soutěži. Během sezony nakoukl i do reprezentace, přesto pro něj není futsal sportem číslo jedna. Jak si sezonu v dresu Mělníka užil? Co ho u soutoku překvapilo? Nejen na to dvaadvacetiletý borec odpověděl při rozhovoru pro Deník.

13.3.2018

Povedené kolo! Mělničtí boxeři zazářili v Novém Strašecí

Mělník – V neděli 11. března se uskutečnilo v domě kulturního centra v Novém Strašecí další kolo Juniorské ligy v boxu, které bylo současně poslední kvalifikací na blížící se mistrovství České republiky kadetů, které se koná za čtrnáct dní v Českých Budějovicích. Reprezentovat Mělník jeli pod vedením trenéra Rudolfa Kraje tři borci z SK Boxing Mělník.

11.3.2018

Ocel neroztavili. Olympik v Třinci prohrál

Mělník - Rozloučili se porážkou. Futsalisté Mělníka odehráli poslední kolo sezony VARTA futsal ligy, ve kterém se představili v Třinci. Závěrečný duel svěřenci trenéra Pavla Šuby se sestupujícím soupeřem nezvládli a prohráli 7:4.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT