Regionální přebor I. třídy

19. kolo: Mšeno A – D. Beřkovice B 15:3 (čtyřhry 2:0) Kovacs 4, Živec 3, Babák 2, Vaněk 2, WO 2 – Danaj 2, Šimon 1, Cítov – Mlékojedy B 14:4 (1:0) Vaněk 3, Vaněček 3, Líska 1, Kasáček 1, WO 5 – Kočiš 2, Chalupa 2, D. Beřkovice A – Mělník/Pšovka A 8:10 (0:2) R. Hrdý 3, M. Hrdý 3, Holina 1, Papež 1 – Braunšveig 3, Hraba 2, Čech 2, Vítek 1, Veltrusy – Dřínov A 4:14 (0:2) Šlechta 2, Veselý 1, Bagal ml. 1 – Poláková 4, Kášová 3, Kruml 3, Polák 1, Hloušek 1, Dynamo A – Mšeno B 11:7 (1:1) Ovsenák 4, Vedralová 2, Vedral 2, Gecašek 2 – Bízek 3, Malý 3.

1. Sokol Dřínov A 19 17 0 2 252:90 51
2. Dyn. Nelahozeves A 19 16 1 2 219:123 49
3. Sokol D. Beřkovice A 19 12 2 5 205:137 38
4. Mělník-Pšovka A 19 12 0 7 188:154 36
5. Sokol Tišice A 18 10 2 6 172:152 32
6. TJ Sokol Cítov 19 10 2 7 199:143 32
7. Sokol Veltrusy 19 9 0 10 161:181 27
8. Start Mlékojedy B 19 7 2 10 170:172 23
9. SK Liběchov A 18 7 0 11 149:175 21
10. SK Mšeno B 19 4 1 14 135:207 13
11. SK Mšeno A 19 4 0 15 122:220 12
12. Sokol D. Beřkovice B 19 0 0 19 62:280 0

Regionální přebor II. třídy

19. kolo: Neratovice F – Tišice B 4:14 (0:2) Vejvoda 2, Dvořák st. 2 – Dudek 4, Vais 3, M. Kratochvíl 3, I. Kratochvíl 2, Dřínov B – Dynamo C 13:5 (1:1) Plocková 4, Pleticha 4, Möglich 3, Salač 1 – Kerner 2, Lančarič 1, Viktorin 1, Mělník/Pšovka B – Mlékojedy C 3:15 (0:2) Štros 2, Kostrhoun 1 – Hendrych 4, Strnad 4, Kostelecký 3, Nikolov 2, Kralupy – Dynamo B 10:8 (2:0) Palan 4, Vokál 2, Růžička 1, Slejška 1 – Brož 3, Haincová 3, Ovsenáková 1, Karas 1, H. Počaply – Neratovice D 13:5 (2:0) Němeček 4, Petera 3, Ježek 2, Bradáč 1, WO 1 – Salmon 2, Klouček 2, Bareš 1, Liběchov B – Neratovice E 3:15 (0:2) P. Zelenka 3 – Sauer 4, Trhoň 3, Urban 3, Pekarovič 3.

1. TJ Neratovice E 19 17 1 1 269:73 52
2. Dyn. Nelahozeves B 19 15 1 3 239:103 46
3. TJ Neratovice D 19 13 3 3 228:114 42
4. TJ Sokol H. Počaply 19 13 2 4 233:109 41
5. TJ Kralupy 19 12 1 6 200:142 37
6. Sokol Dřínov B 19 12 0 7 202:140 36
7. TJ Sokol Tišice B 19 10 1 8 174:168 31
8. SK Liběchov B 19 8 1 10 167:175 25
9. Start Mlékojedy C 19 3 1 15 115:227 10
10. Sokol Mělník/Pšovka B 19 3 0 16 92:250 9
11. Dyn. Nelahozeves C 19 2 0 17 80:262 6
12. TJ Neratovice F 19 0 1 18 53:289 1