Jiří Vokoun s Josefem Gabčem se při výhře 10:6 nad Kadaní podělili o sedm úspěchů domácích. Jediným následkem četných faulů na obou stranách zůstala červená karta pro domácího Pavla Šubu mladšího. Z devíti dlouhých penalt, které dostali k dispozici, hosté ke své smůle proměnili jedinou.

Že umí sázet góly, nejen když se daří, ukázala Slatina. V duelu s Chomutovem nabrala do půle ztrátu, která po změně stran nabobtnala až na pět gólů. Domácí střelecká esa Kafka s Benešem ale za stavu 2:7 zapnula na plné obrátky a za dalších patnáct minut už svítilo na ukazateli výsledné skóre 12:8. Vítěze ponechalo v čele tabulky, druhý Perštejn má ovšem stejně bodů a utkání k dobru. Duel s Ústím dotáhl severočeský nováček do vítězného konce i bez brankáře Filingera, vyloučeného za hraní rukou mimo vymezené území.

Pouhých jedenáct vteřin dělilo od prvního zisku v ročníku slánskou Čechii. V České Lípě hosté doplatili na akumulované fauly. Třetím kopem z desetimetrové vzdálenosti už domácí nepohrdli. Utkání, v němž vedli poprvé až v předposlední minutě, tak borci Reasu na poslední chvíli rozhodli ve svůj prospěch.

6. kolo: Reas Č. Lípa – Č. Slaný 8:7 (2:4, za hosty L. Danda 3, P. Danda 2, Jiránek, Paluba), Olympik Mělník B – Betis Kadaň 10:6 (5:1, za domácí Gabčo 4, Vokoun 3, vlastní, Dvorný, Prejsa, ČK: 1:0), Spartak Perštejn – Boca Juniors Ústí n. L. 14:6 (5:3), FC Slatina 2006 – Atletico Chomutov 12:8 (2:5, za domácí Kafka 6, Beneš 3, Krpec, Jeřábek, Tenkl).

1. FC Slatina 2006 6 4 1 1 80:44 13
2. Spartak Perštejn 5 4 1 0 61:31 13
3. Olympik Mělník B 5 3 0 2 34:31  9
4. Betis Kadaň 4 2 1 1 21:21  7
5. Reas Česká Lípa 6 2 1 3 41:63  7
6. Atletico Chomutov 5 2 0 3 35:34  6
7. SKP Kolín 5 2 0 3 28:33  6
8. Boca Juniors Ústí n. L. 4 2 0 2 19:30  6