Odolena Voda před týdnem padla s Karlovarskem, Aero na západě Čech neuhrálo ani set. Úplně stejně na tom byla i Příbram. Ta zase prohrála s aktuálním mistrem z Českých Budějovic a teď na sebe oba poražené celky narazí ve vzájemném utkání.

„Je to pro nás první zápas před vlastními fanoušky a už jen z toho důvodu se na něj těšíme. Žádnou výraznou změnu neuděláme, trénovali jsme úplně stejně,“ přiblížil přípravu týmu kouč Jiří Vojík.

Zdeněk Holeček je držitelem českého rekordu.
Bronzová tečka! Silák Holeček zakončil rok medailí z MSPříbram vstoupila do extraligového ročníku s několika změnami v kádru. Mužstvo opustila hned pětice hráčů, včetně Martina Macha, který zamířil do Ústí nad Labem. Do Budějovic se také vrátili Filipové Palgut a Kupilík, mezi posily se naopak zařadila trojice Nikola Živanovič, Travis Passier a Dimitrij Pantič.

„Soupeř svůj tým lehce obměnil a má v řadách výborné hráče. Také dobře podává a musíme se tedy soustředit hlavně na dobrý příjem. Zároveň musíme eliminovat jejich kvalitní útok,“ hledá cestu ke třem bodům trenér Vojík.

Kompletní 2. kolo volejbalové extraligy: Odolena Voda - Příbram, Praha - Benátky n. J., Zlín - Ostrava, Č. Budějovice - Brno, Ústí n. L. - Karlovarsko, Liberec - Kladno.

Mšeno proti Borku zachraňoval Guttenberg.
Kam za fotbalem: Dynamo v dalším derby otestuje Lužec