„Po dobrém začátku jsme zbytečně znervózněli a prohráli set. Pak jsme se vrátili do naší hry a vyhráli tři následující sety. Do půlky setů to bylo vyrovnané, ale pak jsme vždy odskočili,“ popsal utkání ze svého pohledu trenér Odolky Marcin Kryś.

V utkání dal podle svých slov prostor hráčům, kteří zatím tolik nehráli. „Liga sice teprve začala, ale únava se kumuluje, máme málo pauzy mezi zápasy,“ objasnil a připomněl, že už ve středu čeká Aero velmi těžký zápas v Liberci.

Hosté nakonec mohli být spokojení pouze s prvním setem, v jehož závěru se za stavu 20:19 nadechli k šestibodové šňůře. „Bohužel jsme pak začali kupit individuální chyby a čtvrtý set už asi bez komentáře,“ řekl kapitán Slezanů Jakub Motyčka.

Hostující tým nejspíš zlomilo třetí dějství, v němž velkou většinu vedl. Před koncovkou se ale dostalo do vedení Aero a Beskydy obrat nezachytily.

Aero O. Voda – Black Volley Beskydy 3:1 (-20, 18, 21, 16)

Diváci: 397.

O. Voda: Horák, Chancy, Svoboda, Ferraro, Hladík, Šulc, libera Hadrava, Ježek (Toman, Chevalier)

Beskydy: Provazník, Benda, Goncalves, Perry, Motyčka, Olmedo, libero Jelen (Komorowski, Mišek, Koloušek, Danylov).

close Uniqa extraliga: Aero Odolena Voda - Black Volley Beskydy info Zdroj: Aero O. Voda zoom_in Uniqa extraliga: Aero Odolena Voda - Black Volley Beskydy