Druhý set začal velice podobně jako ten první, domácí si vytvořili před prvním technickým timem náskok 4 bodů. Přestože hosté přijeli s kvalitní sestavou, bylo jasně vidět, že se jim nedaří hrát jejich standardní hru, kterou trápí i ty nejlepší soupeře z extraligy. Na konci setu činil rozdíl 11 bodů a domácí vedli 2:0. Do třetího setu naskočili lépe hosté a skvělými bloky si vytvořili náskok hned v úvodu setu. Stav se opět vyrovnal poté, co si domácí kapitán Martin Böhm připsal 3 esa v řadě. Na začátku čtvrtého setu bylo jasné, že se hostující hráči pokusí zápas otočit. Domácí se ale po ztraceném setu vrátili v plné síle a znovu předváděli výkon z prvních dvou setů. Velký obrat se nekonal a Příbram tak oplatila Aeru porážku z úvodu sezóny. Přes veškeré přemlouvání odmítl kapitán Filip Kramar zápas zhodnotit se slovy, že to nebude komentovat. „Příbram hrála lépe na útoku a my jsme se nemohli srovnat s naším servisem. Kousli jsme se ve třetím setu, nicméně domácí lépe útočili a přijímali a to určovalo celé utkání," zhodnotil trenér Aera Jiří Vojík.

Příbram Odolena Voda 3:1