Prořídlou sestavu hostů doplnil nováček Lukáš Morales, 32. hráč v pořadí, který nastoupil za AFC ve vyšších soutěžích. Teplice zahájily utkáním dlouhým držením míče a nacvičenou rotací, ale už z první možnosti Kralup se ve druhé minutě trefil Mára k tyči a poté se AFC i přes dvojí snížení domácích prostřílel k premiérové divizní desítce.

V 6. minutě skóroval po samostatné akci Vymětalík, ale už po minutě prošel domácí útočník středem a střelu vyraženou Heimrathem přeci jen domácí dotlačili do sítě. V 9. minutě zablokoval Tetiva odkop Teplic tak šťastně, že míč skončil v síti – 3:1. V 15. minutě se Teplice prosadily po rohu opakovanou střelou.

Závěr poločasu patřil Tomáši Koláčkovi. Nejprve se trefil z šesti metrů bodlem k tyči a 15 vteřin před koncem zblízka zakončil individuální akci Tetivy. Do šaten tak hosté odcházeli s uklidňujícím náskokem tří branek. Během první půle hrozili domácí hlavně ze standardních akcí a střelami zdálky, se kterými si Heimrath s jistotou poradil. Hosté nevyužili několik dalších dobrých možností, v čemž vynikal zejména Libor Koláček.

Do druhé půle nastoupili Tepličtí po zranění Mažáriho už jen v šesti hráčích a začal se na nich projevovat úbytek sil. Neúnavný Vymětalík po úniku přihrávkou do prázdné pomohl naplnit brankovou normu Liboru Koláčkovi a poté během sedmi minut sám třikrát skóroval. Nejprve po nepovedeném blafáku a následně projektily levou i pravou nohou zvýšil na rozdíl sedmi branek. A protože se domácím nezaviněně zranil další hráč, bylo dlouho před koncem rozhodnuto.

V předposlední minutě fauloval domácí útočník Libora Koláčka, byl po právu vyloučen, ale dlouhou penaltu Márovi gólman chytil. Přesto hosté zvýšili, když po půl minutě ranou z dálky využili přesilovku a zaokrouhlili výsledek na 10:2. Autor poslední branky Tomáš Koláček zaznamenal nejpovedenější zápas v dosavadní kariéře (3+3). Výsledek ovlivnily také výkony brankářů, kdy Heimrath jasně zastínil domácí jedničku.

Balticflora B – AFC Kralupy 2:10 (2:5)
Branky AFC: Vymětalík 4, T. Koláček 3, Mára, L. Koláček, Tetiva. AFC Kralupy: Heimrath – Mára, T. Koláček, Karas, A. Moravec – Vymětalík, L. Koláček, Tetiva, Morales.