Na druhé straně dres Slavíků oblékli Kamenický, Sopko a Kraus, kteří se vrátili z hostování v prvoligovém Selpu. A byli to právě oni, kteří byli strůjci nečekaně vysokého vítězství domácího celku.

Bezbrankový stav vydržel až do 18. minuty. Šancí do té doby nebylo mnoho. Pouze Kamenického lob byl zažehnán na brankové čáře a Sopko neproměnil tutovku.

Dvě minuty před koncem poločasu domácí dvakrát krátce po sobě udeřili. Nejprve po Krausově přihrávce Holeček a krátce po něm Kamenický získali před odchodem do šaten pro domácí dvoubrankový náskok.

V úvodu druhé půle měl stoprocentní šanci Gabčo, ale nedal. Vše napravil ve 26. minutě, kdy po Stejskalově střele dorážel míč do sítě z brankové čáry – 2:1.

Pak však přišly velké chvíle domácího Krause. Čistým hattrickem zvýšil vedení domácích na 5:1 a hosté rezignovali. Šestý gól do mělnické sítě zařídil Hůlka. Hosté zjemnili prohru Jurčovským, ale Sopko odpověděl sedmým gólem. Jasnou výhru domácích nepoškodil ani Stejskalův gól z trestného kopu.

Bakov – Mělník B 7:3 (2:0)

Branky: 28., 32. a 34. Kraus, 18. Holeček, 18. Kamenický, 36. Hůlka, 39. Sopko – 25. Gabčo, 38. Jurčovský, 39. Stejskal. Rozhodčí: Horálek, Gryc. Diváci: 100. Slavík Bakov: Puš – Kamenický, Blažek, Holeček, R. Kohnhauser, Krejčí, Sopko, Kraus, Hůlka, Šolc, Tvaroh. Trenér Jan Fencl. Olympik Mělník B: Hnízdil (Saibt), Průcha, Gabčo, Čermák, Šmíd, Trutnovský, Jurčovský, Hakl, Hamšík, Vernek, Stejskal. Trenér Grabmuller.