Kralupští poté, co na domácím hřišti po bezmála roce našli ztracený vítězný recept, si úspěšný výsledek zopakovali také v Bělé pod Bezdězem, jako už tradičně na tomto místě.

V téměř ideálním složení přehráli nekompletní domácí Atmos zejména ve druhém poločase. Po rychlém vedení domácích ve druhé minutě Kralupští otočili stav ve svůj prospěch až v 17. minutě brankou na 2:3. Do 27. minuty pak navýšili rozdíl po dvou krásných akcích první čtyřky na 2:5 a bylo rozhodnuto. Zbývající branky hosté přidali ve dlouhé power-play Bělé.

Ještě o rovných deset gólů jednoznačnější utkání odehráli na domácí palubovce v Neratovicích hráči rezervy Olympiku. Pětice „statečných" z příbramského HFK nakonec od lídra schytala potupný debakl 3:17. Po utkání z jeho tábora zazněla kritika hodiny výkopu (pátek od 18 hodin), kvůli které prý nemají šanci přijet z Příbrami do Neratovic v kompletnějším složení. „Víc než inkasovaných sedmnáct branek nás mrzí velké množství neproměněných šancí. Gólů jsme mohli dát určitě víc," uvedli po utkání na svém webu.

V příštím kole Kralupští přivítají v neděli v domácí hale příbramský FK VIVA, Olympik B změří ve Stochově síly rakovnickým Atlanticem.

Olympik Mělník B – HFK Příbram 17:3 (6:1)
Branky: Banovič 5, Prejsa 2, Slezák 2, Malinský 2, Buzek 2, Pokorný, Novotný, Trnka, Šuba ml. – Ptáček 2, Hájek.

Atmos Bělá – AFC Kralupy 3:7 (2:3)
Branky: Toman 2, Hodovanec – L. Koláček 3, Vymětalík 2, Karas, Harmáček. ŽK: T. Koláček, Karas, Běhounek. AFC: Polák – T. Koláček, Všolák, Karas, Běhounek – Vymětalík, L. Koláček, Harmáček, L. Moravec.