V Olympiku tentokrát neponechali nic náhodě a sestavu pro duel s třetím vyztužili několika hráči prvního týmu. Ve šlágru kola pak opakovaně vedli až o šest gólů, hosté ale výborným závěrem odvrátili debakl a nakonec prohráli jen o dvě branky – 5:7.

„Vůbec se nám nepovedla první desetiminutovka, kdy naše chyby soupeř nemilosrdně trestal," věděl rakovnický futsalista Marek Tvrz, jehož tým prohrával po pěti minutách o tři a chvíli před půlí už o šest gólů. Za stavu 7:1 ale zahájil stíhačku. „Velká škoda, že se nám nepovedlo branky vstřelit dřív," litoval. Jinak se mu ale tempo utkání líbilo. „Utkání mělo výbornou úroveň a diváci si museli přijít na své."

Pohled na čelo tabulky zůstává pro futsalisty z Mělnicka příjemný také v krajském přeboru. Kralupy zvládly za tři body i třetí letošní zápas a nadále vedou tabulku s dvoubodovým náskokem na Třebusice.
Proti Dobřichovicím lídr v domácím utkání podruhé v řadě pokořil dvoucifernou hranici nastřílených gólů. Překážkou se nestala ani notně okleštěná sestava. Na šesti z deseti gólů se podílel nezastavitelný tahoun Vladimír Vymětalík (4+2).