Oba týmy šly k utkání se třemi výhrami ze tří zápasů. Už to slibovalo velkou podívanou pro diváky. Oba týmy tedy zůstávají i nadále jako jediní neporažení v rámci futsalové druhé ligy západ a jsou společně v čele tabulky. „Zápas v Plzni se nám herně vůbec nepovedl. Nedokázali jsme se dostat do pořádného tempa, stále to bylo tak na dvojku, trojku. I přes to jsme si vytvořili dostatek šancí na zisk tří bodů," uvedl hlavní kouč mělnického Olympiku Pavel Šuba.

První se prosadil mělnický Cabadaj, ve 22. minutě proměnil rychlý protiútok. Domácí zápas otočili, když se ve 24. minutě trefil Rous a po něm ve 30. minutě dostal Plzeň do vedení Bednář. Olympik sáhl šest minut před koncem ke hře bez brankáře a ve 38. minutě srovnal na konečných 2:2 Němec. „Střelecké štěstí při nás nestálo a výsledkem byla plichta. Ukázalo se, jak moc důležitým hráčem pro nás je Marek Malák, který je turbo motorem naší hry a v Plzni pro nemoc chyběl. Máme tedy do dalších zápasů co napravovat a doufám, že se to v dalším zápase projeví," dodal Šuba s tím, že páteční zápas s Wizards Praha byl přeložen. Tudíž další duel bude až 4. listopadu proti Betisu Kadaň v Neratovicích.

Stejně se vedlo i B týmu. V rámci třetího kola Divize A Olympik B zavítal na půdu TJTZ Atlantic Rakovník. Ve vyrovnaném zápase padly pouze čtyři branky a stejně jako A tým veze Béčko z Rakovníka jeden bod za remízu 2:2 (1:0). Za Olympik se trefili Trubička a Benda.

Jerigo 1994 Plzeň – Olympik Mělník 2:2

Poločas: 0:0
Branky Olympiku: Cabadaj, Němec
Sestava Olympiku: Jenč (Šteiner) – Vokoun Kitanovič, Gabčo (C), Němec, Babovák Jan, Cabadaj, Rolenc, Babovák Michal, Surmaj.