Z celkového prvenství se radovali kralupští Black Ravens, kteří ve finále porazili domácí Kelty Nižbor. Druhý zástupce AHL Kralupy – Minice Quijotes – skončil pátý.

V sobotu se nejprve bojovalo v základních skupinách. Ve skupině A kralovali domácí Kelti Nižbor, kteří neztratili ani bod. Spolu s Kelty postoupili do semifinále ze druhého místa Black Ravens. Ve skupině B také kraloval domácí celek. Sokol Nižbor neztratil ani bod, ze druhé pozice postupuje do semifinále loňský vítěz Spectrum Praga.

Výsledky Black Ravens – Hbc Nové Strašecí 5:1 (1:0) Kozák, Tòth, Gottlieb, Forman, Forman, Hc Perun 2:0 (1:0) Toth, Gottlieb, Sk Kelti Nižbor 2:4 (2:2), Gottlieb, Kinda.

Tabulka skupiny A:

1. Kelti Nižbor ⋌3 0 0 10:5  9
2. Black Ravens ⋌2 0 1  9:5  6
3. HC Perun ⋌1 0 2  6:8  3
4. N. Strašecí ⋌0 0 3  5:12 0

Výsledky Minice Qujiotes – Sk Spectrum Praga 0:2 (0:2), Hc Sokol Nižbor 1:2 (1:1) Kohm, Hbc Demons Beroun 4:3 (3:1) Patrik Husák, Pavel Husák, Kohm, Prantl.

Tabulka skupiny B:

1. Sokol Nižbor ⋌3 0 0 10:5  9
2. Spectrum Praga ⋌2 0 1  8:4  6
3. Minice Quijotes ⋌1 0 2  5:7  3
4. Demons Beroun ⋌0 0 3  5:12 0

V neděli se turnaj přehoupl do své druhé poloviny. Hrálo se o konečné umístění. V úvodním semifinále vyhráli kralupští Black Ravens nad Sokolem Nižbor těsně 2:1. Ve druhém vedlo Spectrum Praga v 5. minutě 1:0, Kelti Nižbor ale výtečným výkonem dokázali otočit stav na 4:1.

V utkání o třetí místo se sice Sokol Nižbor dostal do vedení, Spectrum ale do přestávky vyrovnalo a po změně stran rozhodlo dvěma brankami o své výhře.

Ve finale se na Keltech projevila únava z náročného semifinále. Black Ravens vedli o půli 2:0 a po změně stran brzy přidali další dvě branky. Na konečných 4:1 snížil v závěru Gotthard.

Kanadské bodování vyhrál Tomáš Tóth z Black Ravens, který si na turnaji připsal sedm branek a dvě asistence. Zároveň byl take nejlepším střelcem turnaje. I statistiku trestů opanoval hráč vítězného celku, konkrétně Miroslav Forman, který kromě sedmi minutových trestů inkasoval jeden šestiminutový trest a jeden trest do konce utkání.

Semifinále: Hc Sokol Nižbor – Black Ravens 1:2 (0:1), Tóth 2, Kelti Nižbor – Spectrum Praga 4:1 (1:1).

Utkání o 5. místo: Minice Quijotes – Hc Perun 4:2 (0:2), Kohm 2, Pavel Husák 2.

Finále: Black Ravens – Sk Kelti Nižbor 4:1 (2:0) Tóth 3, Forman.