Ve váze do 81 kilogramů nastoupil v souboji nováčků junior Jiří Techlovský proti Kafkovi z SK DDS Praha. „Bylo vidět, že oba boxeři jsou v ringu poprvé a dělali začátečnické chyby. Náš borec byl v zápase aktivnější, ale právě zmiňované chyby ho připravily o vítězství. Na druhou stranu musím uznat, že soupeř měl lepší pohyb v ringu. Zápas byl pro oba hodně fyzicky náročný a rozhodčí ho spravedlivě vyhlásil nerozhodně,“ uvedl mělnický trenér Kryštof Marounek.
Ke svému desátému zápasu poté nastoupil Lukáš Plzák v mužích ve váze do 69 kg. Soupeřem mu byl domácí borec z oddílu Julia Tormy Roman Bálek. Ten měl sice menší počet utkání v klasickém boxu, ale proti tomu dvacet zápasů v kickboxu.

„Lukáš předvedl zatím nejlepší výkon své kariéry. Na soupeře vyvíjel neustálý tlak tvrdými přesnými údery, byl aktivnější, diktoval zápas a nenechal soupeře vydechnout. Bohužel po nepříliš tvrdém úderu se Lukášovi spustila krev z nosu a soupeř si při ošetřování mohl odpočinout. Utkání to bylo podle ohlasů diváků nejhezčí v celém odpoledni. Všichni včetně soupeře byli ale zaskočeni výrokem rozhodčích, že zápas byl vyhlášen nerozhodně. Remíza hodně mrzí nejen mě, ale i Lukáše. Před čtrnácti dny měl rovněž remízový zápas. Po nemoci boxoval proti Skýbalovi z BC Hradec Králové a tam byla remíza oprávněná. Je ale vidět, že jde výkonnostně nahoru. Je rovnocenným soupeřem i zkušenějším borcům,“ dodal Kryštof Marounek.

(lk)