V prvním ročníku stanul v ringu proti Františku Sedlákovi ze Sokolova a vyhrál.

Jaká byla vaše poslední sezona?
Letošní sezona byla méně úspěšná než ta předchozí. Ale stěžovat si nemohu, pár úspěchu se dostavilo. Byl jsem druhý na mistrovství České republiky, získal jsem třetí místo na mezinárodním turnaji v Krnově a ještě jsem vybojoval stříbro na mezinárodním turnaji Osvobození v Plzni.

Který úspěch byl ten největší?
Mým největším úspěchem je zlatá medaile z mistrovství České republiky roku 2015 a následný vstup do reprezentace. Pochopitelně i účast na mistrovství Evropy na Ukrajině. Tam jsem skončil na děleném devátém až patnáctém místě. Potom následovalo mistrovství Světa v Rusku, kde jsem skončil stejně.

Kam budete směřovat v následujícím roce?
Příští rok už budu v kategorii mužů, tudíž si od první sezony v této kategorii žádné velké turnaje ani úspěchy neslibujeme, spíše se budu teprve rozkoukávat.

S kým se utkáte na galavečeru?
Mým soupeřem by měl být Vít Uher z Prahy, který získal bronzovou medaili na letošním mistrovství České republiky.

Co podle vás přinese pro mělnické úpolové sporty pořádání takového galavečera bojových umění?
Rozhodně zviditelnění bojových sportů. Nemluvě o tom krásném pocitu nastoupit do ringu na domácí půdě a mít za sebou davy fandících diváků.

O co si napíšete Ježíškovi?
Ježíšek mi přinese společenský oblek, pak samozřejmě boxerské rukavice a z ostatních darů se nechám překvapit. Já bych si přál vyhrát v mužích republiku a dostat se na olympiádu, ale s tím mi asi ani Ježíšek nepomůže.