V TCR Eastern Europe uvidíme opět šéfa stáje Tomáše Pekaře. Tomu se na Hungaroringu nemohlo dařit lépe. Se svou Cuprou Leon TCR totiž ovládl jak kvalifikaci, tak oba víkendové závody a na Slovensko přijíždí v roli vedoucího muže průběžného pořadí.

Pekař ale není jediným jezdcem týmu Carpek Service, který před podnikem na Slovakiaringu vede průběžné pořadí. Stejně je na tom i Filip Sandström v Clio Cupu Bohemia. I Švédovi se na Hungaroringu podařilo ovládnout oba závody.

Ve slibné pozici přijede na Slovakiaring také další Švéd hájící barvy Carpek Service v Clio Cupu Bohemia – Erik Bertilsson. Ten na Hungaroringu získal jedno druhé a jedno třetí místo. V průběžném pořadí je nyní druhý.

Kromě Sandströma a Bertilssona budou při slovenských závodech Clio Cupu Bohemia reprezentovat Carpek Service také Richard Meixner a Yuuso Panttila. Meixner prokázal v úvodním podniku na Hungaroringu, že se i nadále jezdecky zlepšuje. Dvakrát obsadil páté místo a stejná pozice mu patří i v šampionátu. Na kontě má ovšem stejně bodů jako čtvrtý Sandi Jeram. Pro finského mladíka Panttilu půjde v Clio Cupu Bohemia o premiéru.