Na čele nadále zůstává slánský Foboz, který ve velice dramatickém utkání remizoval s domácí rezervou Třebusic. Hosté po většinu utkání vedli jednobrankovým rozdílem, stejně tomu bylo ještě ve 33. minutě. Během následujících dvou minut se však domácí trefili a již to vypadalo na zisk tří bodů. Slánský celek však sáhl k power-play, která mu přinesla vyrovnávací branku tři vteřiny před koncem. I druhé místo patří slánskému celku, tentokrát Alpině. Té k němu hodně pomohla výhra na horké hořovické půdě. Ve zcela vyrovnaném utkání rozhodl o výhře hostí jejich výkon ve druhém poločase.

Na bronzovou příčku se vrátil Atmos Bělá p.B., který deklasoval kladenský Omask na jeho půdě. Situace domácích tak začíná být již velmi povážlivá, zisk pouhých tří bodů před polovinou soutěže není ideální. Zlepšené výkony podává v poslední době stochovský celek, který si v tomto kole odvezl bod za remízu proti favorizovanému Malibu Ml. Boleslav a díky němu se již posunul na nesestupovou příčku. Na tu naopak klesli rakovničtí Kingové, kteří, ač podali v Praze velice dobrý výkon, na body proti rozjetému Rohožníku nedosáhli. Domácí se tak propracovali již na neočekávané čtvrté místo, které však nemusí být při jejich kvalitních výkonech ještě konečnou. Souboj celků ze středu tabulky pro sebe v divácky zajímavém utkání rozhodli borci Veltěže, kteří si vítězný náskok nad kralupskými futsalisty vytvořili již v prvním poločase.

9. kolo: PK Třebusice B-FC Foboz Slaný 5:5 (1:2), AFC Kralupy-SC Veltěž 2:4 (0:2), FC Malibu M. Boleslav-FC Stochov 4:4 (2:2), OTH Hořovice-Alpina Slaný 4:5 (3:3), Rohožník Praha 21-TJ FC Kings Rakovník 12:7 (6:4), SK Omask K. Kladno-ATMOS Bělá p. B. 4:16 (2:7)

1. FC Foboz Slaný 9 5 3 1 71: 49 18
2. Alpina Slaný 9 6 0 3 68: 48 18
3. ATMOS Bělá p.B. 9 6 0 3 67: 47 18
4. Rohožník Praha 21 9 5 2 2 69: 53 17
5. FC Malibu M.Boleslav 9 5 2 2 56: 47 17
6. SC Veltěž 9 4 2 3 60: 49 14
7. PK Třebusice B 9 4 2 3 53: 46 14
8. OTH Hořovice 9 4 0 5 59: 53 12