Zápas začal sympatickou hrou z obou stran, přičemž Vlci rychle ukázali, kdo je doma. Jejich útoky se však tříštily o dobrou obranu hostí. Tu zlomil v 8. minutě skórující Kocourek, který dostál svému jménu, ladně se protáhl obranou Olympu a po nahrávce Malíka přesně zakončil. Do konce první třetiny skórovali ještě Michálek, který využil početní výhodu po nahrávce kapitána Kozla a na konci hrací části se podruhé v zápasu prosadil Jakub Kocourek, když využil Veverkův pas. Domácí si tak po první třetiny odnášeli třígólové vedení.

Ve druhé hrací části kralupští florbalisté zařadili vyšší herní stupeň a svého soupeře k ničemu nepustili. Výsledkem zvýšené aktivity bylo celkem pět vstřelených gólů během šesti minut prostřední třetiny, kdy se postupně prosadili Manek, Řehák, Michálek, vlastní gól si vstřelil zadák soupeře Peťovský a produktivní pásmo završil skórující Adam Novák. Pro něj to byla první branka v dresu Kralup.

Hokejisté Kralup uhráli na ledě favorizovaného Tábora bod po porážce 2:3 po samostatných nájezdech.
Kralupy zaskočily lídra a v oslabené sestavě přivezly z Tábora bod

Neprůstřelnost domácího brankáře Kozla přerušil až hostující Bělohlávek, který snížil po kombinaci s kolegou z útoku Nesnídalem. Stále to však byla hra na “jednu bránu” a domácí tak po 40 minutách vedli už 9:1.

Poslední třetina nenabídla drama. Kdo však do ochozů usedl o pár minut později, zmeškal dvě branky v úvodní minutě třetí hrací části. Nejprve po dvaadvaceti vteřinách úspěšně zakončil Jakub Hájek, který využil Michálkovu nahrávku. Na druhé straně kontroloval ve 44. vteřině třetí třetiny druhým gólem Bělohlávek.

Domácí se však nenechali zaskočit; 11. gól Kralup v zápase přidal Jakub Manek, jenž zaúřadoval ze své předbrankové kanceláře. Tucet vstřelených gólů uzavřel Kristián Malík, následně svoji trochu do mlýna přidal kapitán Kozel a přestože hostující Voves snížil z trestného střílení, byl to opět Malík, který uzavřel konečné skóre na 14:3. Malík v zápase zapsal celkem pět bodů a právem získal ocenění pro hráče zápasu.

Kralupy Wolves - ilustrační foto
Historická výhra! Kralupští florbalisté se poprvé vraceli z Ústí se třemi body

Kralupští Vlci jsou tedy i po šestém kole divize stále stoprocentní a na prvním místě s plným počtem bodů.  Tento týden je čeká těžká zatěžkávací zkouška, kdy vyrazí do Kunratic změřit síly s taktéž neporaženým týmem Wizardů. Kdo zůstane neporažený a zapíše sedmou výhru v řadě, se dozvíme tuto sobotu.