Muži cestovali do Čakovic, kde se jim do cesty jako první postavili pražští FBC Pragaves. Soupeř ze spodku tabulky příliš nekousal, a tak si kralupský tým dokráčel k přesvědčivému vítězství 6:1.

Ve druhém zápase čekal florbalisty další outsider skupiny FC Bílé Hole, se kterým se trápili o něco víc. Po drtivém nástupu, kdy první třetinu vyhráli v tréninkovém tempu 4:0, Kralupští patrně usnuli na vavřínech. Proti soupeři, který neustále bránil v pěti, se jim nedařilo prosazovat, naopak po dvou náhodně inkasovaných gólech trochu znejistěli. Vítězství si však vzít nenechali a po výsledku 4:2 si zapsal i další tři body. V pěti odehraných zápasech Kralupy neztratily ještě ani bod a zaslouženě vedou tabulku.

Kralupské starší žáky čekalo premiérové představení před domácím publikem. V prvním zápase proti lídrovi soutěže, týmu Vosy Praha DDM Modřany, kluci dlouho odolávali tlaku soupeře, ale nakonec po velkém boji prohráli 1:2. Ve druhém utkání si spravili chuť a po vysokém vítězství 6:1 nad Athletics Praha ZŠ Vybíralova udrželi umístění ve středu tabulky.

FBC Pragaves – FBC Kralupy 1:6

Sestava a branky Kralup: Provazník – Palice 1, K. Knopp, M. Frey, Černý 1 – Kroužil 1, Tesařík, Prantl 1, Hajn, D. Knopp, Tětiva 2, Cimler. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:1. Třetiny: 0:2, 0:0, 1:4.

FBC Kralupy – FC Bílé Hole 4:2

Sestava a branky Kralup: Provazník – Palice, K. Knopp, M. Frey 1, Černý – Kroužil, Tesařík, Prantl, Hajn 1, D. Knopp, Tětiva 1, Cimler 1. Vyloučení: 1:0. Třetiny: 4:0, 0:2, 0:0.