Skalpem lídra se může pochlubit příbramská Viva. Ta se do Brandýsku pustila v závěrečných šesti minutách utkání stylem co minuta – to gól a vyhrála nakonec jednoznačně 12:6. Starost navíc si přidělaly Kročehlavy. Poslední tým tabulky prohrál zápas s Jogou Mladá Boleslav na hřišti 4:10. Kvůli neuhrazeným členským příspěvkům komise dosaženým skóre duel zkontumovala a klub z Kladenska čeká ještě řízení s disciplinárkou.

Divize A

12. kolo: Atletico Chomutov – Betis Kadaň 7:1 (1:1), Pampuch Liberec – Combix Ústí n. L. 10:9 (5:6), SKP Kolín – Arsenal Benešov 2:7 (0:3), Realvestav Slatina – Legie Příbram 8:8 (3:7), Atlantic Rakovník – Kobylisy Praha 3:12 (1:4), Dalmach Turnov – Hrasl Slaný 7:0 (3:0).

Krajský přebor

12. kolo: AFC Kralupy n. V. – MCE Slaný 4:8 (2:3), Sokol Dobřichovice – AFK Rozdělov 10:5 (4:1), 1. FK Kročehlavy – Joga M. Boleslav 4:10 (1:4) kontumace, PK Třebusice – Ak. Kladno 14:9 (8:4), Brazil Kladno – Čechie Slaný 4:11 (0:7), VIVA Příbram – FC Brandýsek 12:6 (4:2).

 1. PK Třebusice 12 9 1  2 101:55  28
 2. FC Brandýsek 12 9 0  3 102:70  27
 3. MCE Slaný 12 8 1  3  88:58  25
 4. VIVA Příbram 12 8 0  4 121:66  24
 5. Brazil Kladno 12 7 2  3  61:61  23
 6. Joga Ml. Boleslav 12 6 0  6  81:79  18
 7. Čechie Slaný 12 6 0  6 100:118 18
 8. AFC Kralupy n. Vl. 12 4 1  7  69:66  13