A pokud naváží na minulou výhru s Turnovem, dotáhnou se na svého dnešního soupeře v tabulce. „Je to nevyzpytatelný soupeř. Do konce první části soutěže máme tři utkání, kluci dostali za úkol vybojovat devět bodů a posunout se v tabulce směrem nahoru,“ uvedl k utkání manažer Olympiku Pavel Šuba.

Atraktivní podívanou tentokrát zcela jistě nabídne i předzápas (začátek 18.00) mělnické rezervy, která po minulé výhře na půdě rakovnického Atlantiku vystoupala v krajském přeboru už na úroveň třetího místa.

Proti deváté Bělé jsou tak domácí favority, ale pouze na papíře. S koncem fotbalových soutěží se totiž soupeř z Mladoboleslavska opět vyzbrojil o ex-ligového Jana Flachbarta.

„Už se ho nemůžeme dočkat,“ narážel Pavel Šuba trochu ironicky na rok a půl staré tehdy hodně nečekané vyřazení Olympiku v poháru, které režíroval právě bývalý fotbalista Sparty, Jablonce nebo Petrohradu.

„Hosté určitě přijedou v plné palbě a pro nás to bude těžký zápas, přestože jsou třetí od konce. Naše béčko po dobrém výkonu v Rakovníku stoupá stále výš a výš,“ dodal Pavel Šuba.