S porážkou odešel nováček na mělnickém hřišti proti obhájci prvenství Zruči nad Sázavou (16:21), z výjezdu na půdu šestých Českých Budějovic (20:37) i ve svém druhém domově v Mladé Boleslavi v duelu s nevyzpytatelným Sokolem Vršovice (22:28).

Zatímco za domácí výkon proti favorizované Zruči si podle trenéra Jana Bělocha tým zasloužil pochvalu a soupeř zvítězil především díky větší zkušenosti a fyzické vyspělosti, v Českých Budějovicích se to samé říct nedalo. „Hráči by měli odcházet s pocitem, že na hřišti nechali maximum, což tento případ rozhodně nebyl.“

V závěrečném podzimním klání s Vršovicemi bylo od prvních chvil vidět, že hráči nechtějí zopakovat „budějovický“ výkon.

„V obraně jsme pracovali velmi kvalitně. Soupeři jsme byli minimálně vyrovnaným protivníkem, do vedení jsme se však dostat nedokázali kvůli naší tradiční bolesti v koncovce. Bohužel jsme mu vítězství doslova darovali a nikdo by se nemohl divit, kdyby našim střelcům dorazil děkovný dopis. Ten by si zasloužili i brankáři, protože zhruba deset branek padá přímo na jejich konto,“ hodnotil trenér Běloch porážku znamenající přezimování na předposledním jedenáctém místě.